جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

مراسم رونمایی از کتاب نمایشنامه‌ «رویای یک عکس» نوشته‌ مسعود رایگان برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۱

داوود امیریان با اشاره به لطیفه «کاش کتاب خواندن را هم ممنوع می‌کردند تا همه برای لج‌بازی هم که شده مشتاق شوند به طرفش بروند» بیان کرد: واقعا کاش کتاب خواندن ممنوع بود.

۱۳۹۶/۰۹/۲۵

نخستین کتاب از مجموعه‌ «کتاب - ماسک» در قالب اثری به نام «خرگوش باهوش و دو قصه‌ نمایشی دیگر از کلیله و دمنه» برای استفاده‌ کودکان و اولیای تربیتی منتشر شد.

۱۳۹۶/۰۹/۲۳

مسئول کتابفروشی «گوتنبرگ» گفت: میزان فروش کتاب در طرح پاییزه افزایش اندکی و محسوسی داشته است.

۱۳۹۶/۰۹/۲۲
در قالب یک کتاب ارائه شد؛

کتاب «آن‌سوی اُتیسم» با عنوان فرعی «آنچه باید درباره اُتیسم بدانیم» مشتمل بر بحث‌هایی درباره نظریه ذهن و اُتیسم به همراه تمرین‌هایی در این رابطه، روانه کتابفروشی‌ها شد

۱۳۹۶/۰۹/۲۰

فرهنگسرای گلستان جلسه نقد و بررسی کتاب «عمیق» ترجمه لیدا طرزی را برگزار می کند.

۱۳۹۶/۰۹/۲۰

«دعاهایی برای صلح جهانی» عنوان اثری از جین گودال از سفیران صلح جهانی است که با تصویرگری فیروزه گل‌محمدی از سوی کانون پرورش فکری منتشر شده است.

۱۳۹۶/۰۹/۲۰

کتاب «عباس کیارستمی و فیلم ـ فلسفه» نوشته مَتیو اَبوت با ترجمه صالح نجفی توسط نشر لیگا منتشر و راهی بازار نشر شد.

۱۳۹۶/۰۹/۱۹

کتاب «افکار پنهان ایرانیان؛ ایران در اندیشه اقبال لاهوری» فردا دوشنبه ۲۰ آذر با حضور رایزن فرهنگی پاکستان در سرای اهل قلم مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

۱۳۹۶/۰۹/۱۹

یک عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب از برگزاری دومین جلسه این شورا در دفتر قائم مقام شهردار تهران و با موضوع بررسی وضعیت شهر آفتاب برای میزبانی خبر داد.

 

۱۳۹۶/۰۹/۱۴

سعی داریم نمایشگاه قرآن به فروشگاه محصولات قرآنی تبدیل نشود؛ برای مکان برگزاری این نمایشگاه هم با مسئولان مصلی صحبت شده و مذاکراتی صورت گرفته تا نمایشگاه بین‌المللی قرآن به مدت سه هفته در بهار برگزار شود.

۱۳۹۶/۰۹/۱۲

با فرا رسیدن هفته وحدت و به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) کتابی با موضوع زندگانی حضرت محمد (ص) رونمایی می‌شود.

۱۳۹۶/۰۹/۱۲

هادی خورشاهیان دو رمان تازه خود برای مخاطبان نوجوان را منتشر و روانه بازار کتاب کرد.

۱۳۹۶/۰۹/۱۲

رئیس اتحادیه صحافان: گفت: متاسفانه روند افزایش قیمت کاغذ ادامه دارد و دلایل مختلفی نیز برای این مسئله وجود دارد.

۱۳۹۶/۰۹/۰۹

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران، زمان برگزاری این نمایشگاه و مهمانان ویژه آن را اعلام کرد.

۱۳۹۶/۰۹/۰۹

مریم جدلی گفت: در نهمین دوره جشنواره کتاب برتر تنها به داوری کتاب‌های تالیفی می‌پردازیم که حسن بزرگی برای حمایت از تولید داخلی است.

۱۳۹۶/۰۹/۰۹

این مجموعه شامل هشت داستان کوتاه از اوست که همگی دارای تمی اجتماعی و خانوادگی است. داستان‌های همتی را از چند منظر می‌توان اثری خوشخوان و قابل اعتنا به شمار آورد.

۱۳۹۶/۰۶/۱۵

کتاب «دل به دل راه داره» در آستانه سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) در نماز جمعه‌های کشور معرفی شد.

۱۳۹۶/۰۵/۲۹
بحث و سخن گفتن از ازدواج علاوه بر شیرینی، یاد آوری مشكلاتی نیز بوده است. روحانیون نیز از دغدغه‌های ویژه‌ای برخوردار بوده‌اند. اهتمام به تحصیل و همچنین معیشتِ نه‌چندان متمّولانه از حساسیت‌های ویژهٔ آن‌ها بوده است. در نگاهی به خاطرات آیت‌الله خزعلی در ماجرای ازدواج‌شان این نكته به خوبی نمایان است
۱۳۹۶/۰۳/۰۸
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز:
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان گفت:۹۵ ناشر در استان فعالیت می کنندوالبرز درزمینه تولید کتاب ششمین استان کشور است وناشران مطرح بسیاری دراین استان فعالیت دارند .
۱۳۹۶/۰۳/۰۸