جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

بر اساس آخرین آمار از هر ۴ ازدواج در کشور، یک مورد به طلاق منجر می شود که عامل بیش از ۵۰ در این طلاق ها خیانت و عوامل موثر بر خیانت مانند ماهواره است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳

روز (دوشنبه ۱۴ اسفند ماه) تشییع و تدفین دوشهید گمنام در اشتهارد با حضور پرشور مردم و مسئولین شهرستان اشتهارد برگزار شد.

 

۱۳۹۶/۱۲/۱۴
یک کارشناس محیط زیست:

کارشناس محیط زیست مسعود آفرینش گفت: در آینده‌ای نه چندان دور، امنیت، رفاه، سلامت و نهایتاً حیات خود و حیات اکوسیستم وابسته به آن با خطر جدی مواجه خواهد شد، همانطوری که هم اکنون نیز برخی از این علائم در نقاطی از کشور نمایان است.

 

۱۳۹۶/۱۲/۱۲
تات خبر گزارش می دهد:

ایران جزء کشورهایی است که آمار بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی در آن بالا بوده که اکثریت آنها جزء قشر مهندس هستند، قشری از جامعه که در دنیای امروز بخش اعظمی از پیشرفت یک کشور را بر عهده دارند و به نوعی می توان گفت در جامعه ای که مهندسان آنها فعال، بروز و بر سر کار مخصوص خود باشند، آن جامعه ثروتمند، پیشرفته و قدرتمند خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۰۶
"تیتر1" بررسی می کند/

اشتهارد به دلیل قیمت پایین ملک و اجاره خانه آمار بالایی را در مهاجرپذیری استان به خود اختصاص داده است. ورود مهاجران با قومیت های متفاوت تبعات زیادی را برای این شهرستان داشته که یکی از آنها دغدغه تحصیل و سوادآموزی است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷
مسئول بسیج سازندگی اشتهارد خبر داد:

 

محمد رضا هادی: اعضای تشکیل دهنده این گروه را جوشکار، برقکار، لوله کش، سنگ کار و غیره تشکیل میدهند و همچنین چادر، کابل های برق و لوله های آب از جمله وسایلی است که برای مردم این مناطق همراه گروه وجود دارد.

۱۳۹۶/۰۹/۱۵