سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

کشف 2 میلیون مواد محترقه در البرز/ اعمال محدودیت برای هنجارشکنان چهارشنبه سوری تا پایان نوروز 97/ خودروهای متخلف تا 13 فروردین توقیف می شوند
  • سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  •    |   کد خبر : ۱۳۲۲۱۰

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی البرز گفت: تا کنون قریب به 2 میلیون مواد محترقه توسط پلیس کشف شده است و روز چهارشنبه سوری عملیات هایی خواهیم داشت که این آمار را بیشتر خواهد کرد.

به گزارش تیتر یک; معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان البرز درباره تمهیدات چهارشنبه سوری به خبرنگار تیتریک گفت: طی یک ماه گذشته پلیس با حضور در مدارس و مساجد در انجمن اولیا و مربیان سخنرانی کرده و با نصب بنر و ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی اقدامات پیشگیرانه فرهنگی و اجتماعی خوبی انجام شد و جلساتی با ادمین کانال های فضای مجازی با ممبر بیشتر از 100 کا در راستای پیشگیری از حوادث برگزار شده است.
سرهنگ سید محمدرضا خسروی با اشاره به اینکه پلیس البرز آمادگی برای تمام شرایط در شب چهارشنبه سوری دارد افزود: این سنت دیرینه باید با محوریت خانواده ها برگزار شود تا مردم به رعایت نکات در راستای حفظ جان خود بپردازند و پدران خانواده موضوعات را محل محور مدیریت کنند تا شاهد بروز حوادث تلخ نباشیم.
وی اظهار داشت: موضوعاتی که روز چهارشنبه سوری در البرز منجر به هنجار شکنی شود و با عدم رعایت موازین قانونی همراه باشد با برخورد شدید پلیس همراه خواهد شد لذا به واسطه هرگونه رفتاری که از هتجارها عبور کند افراد دستگیر شده تا پایان نوروز 97 محدودیت هایی را خواهند داشت و خودروهایی که با دور دور و ... از هنجارهای اجتماعی عبور کنند تا پایان سیزدهم فروردین توقیف خواهند شد.
خسروی تصریح کرد: خانواده ها مراقب فرزندان خود باشند و از مواد محترقه و کم خطر که با هماهنگی پلیس اطلاعات و اماکن و برخی از فروشگاه ها عرضه می شود استفاده کنند تا شاهد چهارشنبه سوری ایمن باشیم اگر چه تا کنون قریب به 2 میلیون مواد محترقه توسط پلیس کشف شده است و روز چهارشنبه سوری عملیات هایی خواهیم داشت که این آمار را بیشتر می کند.
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه گفت: ایجاد کمپین هایی همانند نه به مواد محترقه بین دانش آموزان در کاهش خطرات اثرگذار خواهد بود و این روند نشان می دهد که میزان آگاهی نوجوانان ما ارتقا پیدا کرده است و البته با یک نظرسنجی از دانش آموزان البرز به این نتیجه رسیدیم که آنها به رفتار پرخطر نه گفته و آن را مدیریت خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

 

4 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرهای کاربران