دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

4 هزار هکتار عملیات بیابان زدایی در البرز انجام شد/ تحقق نیمی از اعتبارات سفر دولت به البرز
  • چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  •    |   کد خبر : ۱۳۱۹۷۰

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری البرز اظهار داشت: 4 هزار هکتار عملیات بیابان زدایی در البرز انجام شده است و درصدد فراهم کردن مقدمات بیابان زدایی 4 هزار هکتار دیگر خواهیم بود تا بتوانیم تعهدات خود را به سر انجام برسانیم.

به گزارش تیتر یک; مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز به مناسبت هفته منابع طبیعی درباره میزان تحقق اعتبار 20 میلیارد تومانی سفر ریاست جمهور به استان در راستای اجرای طرح بیابان زدایی به خبرنگار تیتریک گفت: اعتبارات در نظر گرفته شده 2 ساله بود و بخشی از آن در سال 96 و 97 و 2 و نیم میلیارد تومان نیز در سال 95 تخصیص پیدا کرد و با توجه به ردیف اعتباری در نظر گرفته شده تا کنون 50 درصد آن محقق شده است. 

حامد فرضی با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده توسط منابع طبیعی البرز فراتر از میزان اعتبار بوده است افزود: استاندار البرز تاکید داشتند که بعد مالی طرح نباشیم و البته ما در فرجه زمانی خاصی می توانیم اقدامات لازم را در راستای اجرای طرح داشته باشیم و با آغاز فصل گرما نمی توانیم درخت را وارد عرصه کنیم.

 وی اظهار داشت: 4 هزار هکتار عملیات بیابان زدایی در البرز انجام شده است و درصدد فراهم کردن مقدمات بیابان زدایی 4 هزار هکتار دیگر خواهیم بود تا بتوانیم تعهدات خود را به سر انجام برسانیم.  مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز در خاتمه تصریح کرد: قریب به 10 میلیارد تومان از 20 میلیارد تومان اعتبار در نظرگرفته شده در سفر ریاست جمهوری محقق شده است و در واقع اگر طرح بیابان زدایی را اجرا نکنیم بیابان با ما تعارف نخواهد داشت و پیشروی را به سمت مناطق مسکونی خواهد داشت لذا ناچاریم با همه مشکلات طرح ها را عملیاتی کنیم تا در آینده متحمل پرداخت هزینه های گزاف نباشیم.

انتهای پیام/

 

7 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرهای کاربران