جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

پروژه اتوبان همت نیمه اول سال 97 به بهره برداری می رسد/ آغاز طرح استقبال از بهار در 12 منطقه شهری کرج
  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
  •    |   کد خبر : ۱۳۱۷۸۵

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداران مناطق طرح استقبال از بهار را در راستای آسفالت و لکه گیری معابر آغاز کرده اند و بودجه لازم برای انجام این تعمیرات به شهرداری ها واگذار شده است.

به گزارش تیتر یک; رئیس شورای اسلامی شهر کرج در تشریح فعالیت های اخیر شورای پنجم با اشاره به اینکه اولویت بودجه نگاه به بخش های فرهنگی، حمل و نقل عمومی و قطار شهری است و ببا بیان اینکه طی روزهای اخیر استاندار البرز با بازدید از این پروژه نوید بهره برداری از آن را تا 18 الی 24 ماه دیگر داد با در یک برنامه رادیویی گفت: تا پایان نیمه اول سال 97 پروژه اتوبان همت به بهره برداری می رسد.

محمد نبیونی افزود: 18 پروژه نیمه کاره در کرج در حال اتمام و بهره برداری است و تا پایان شهریور سال 97 این پروژه ها در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.

وی اظهار داشت: از امروز شهرداران طرح استقبال از بهار را در مناطق در راستای آسفالت و لکه گیری معابر آغاز کرده و بودجه لازم برای انجام این تعمیرات به شهرداری ها واگذار شده است و علت دیرکرد مدیران در این زمینه بارش برف و نمک پاشی در معابر بود.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج درباره رانندگان استیجاری شهرداری کرج که فاقد بیمه هستند تصریح کرد: آن دسته از رانندگانی که بیمه نداشته و در شهرداری کرج مشغول به خدمت هستند می توانند به شرکت های مرتبط به خود مراجعه کنند و در صورت عدم اقدام درخواست کتبی خود را به شورا برای رسیدگی ارائه کنند.

 

 

انتهای پیام/

 

6 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرهای کاربران