** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 17
تجدیدقوای نسل کشی روهینگیا توسط ارتش میانمار پشت تبلیغات فیس بوک بین الملل "تیتر1"/

تجدیدقوای نسل کشی روهینگیا توسط ارتش میانمار پشت تبلیغات فیس بوک

افسران ارتش میانمار خود را طرفداران ستاره های پاپ و قهرمانان ملی جا زدند و با نفرت به فیس بوک سرازیر شدند. یکی گفت که اسلام تهدید جهانی برای مذهب بودا بود. یکی دیگر، داستان کذبی از تجاوز یک مرد مسلمان به زن بودایی را به اشتراک گذاشت.
سقوط یک زن از طبقه 27 یک ساختمان به خاطر گرفتن سلفی + عکس بین الملل "تیتر1"/

سقوط یک زن از طبقه 27 یک ساختمان به خاطر گرفتن سلفی + عکس

زنی که قصد گرفتن سلفی داشت از بالکن طبقه 27 ام به پایین سقوط کرد.
اخبار بین الملل
مردم یمن، متحمل بدترین قحطی جهان در 100 سال گذشته
بین الملل "تیتر1"/ سازمان ملل متحد هشدار داد:
سازمان ملل متحد از ائتلاف نظامی به رهبری عربستان سعودی خواست تا حملات هوایی که باعث کشته شدن غیرنظامیان می شود و کمک به آنچه که سازمان ملل متحد، بدترین قحطی جهان در 100 سال گذشته می داند را متوقف کند.
افشای مقالات استیون هاوکینگ در مورد نژاد فوق بشر/ دستکاری ژنیتیکی خطرناک برای نابودی انسانها
بین الملل "تیتر1"/
طرحِ نژادِ جدیدِ فوقِ بشرِ فیزیکدان و نویسنده معاصر پروفسور استیون هاوکینگ منجر به مباحثه شده است. این طرح می تواند افراد ثروتمندی که تمایل به ویرایش دی‌ان‌اِی (DNA) خود و فرزندانشان دارند را پرورش دهد.
قطع درختان جنگلی گرانبها توسط پنتاگون به دلیل گسترش پایگاه نظامی در لهستان
بین الملل "تیتر1"/
ارتش آمریکا قصد از بین بردن جنگل بزرگ و گرانبهای لهستان را که از سوی اتحادیه اروپا یک مکان حفاظت از گونه های نادر و رو به زوال معین شده دارد. این منطقه برای گسترش یک پایگاه نیروی هوایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
دیپلمات‌آمریکایی: سعودی‌ها از انتقاد آمریکا مصون هستند/ تعلیق برخی پروژه‌های عربستان از سوی سرمایه‌گذاران خارجی/ سکوت معنادار کشورهای عربی در پی تلاش‌قدرتمندِ لابیِ سعودی ها و امارات
گزارش بین الملل "تیتر1" از واکنش ها به ناپدید شدن خاشقجی
اگر سعودی ها در ناپدیدی جمال خاشقچی رونامه نگار مقیم آمریکا دست داشته باشد، نتیجه آن زلزله ای عظیم در روابط بین المللی است. تلاش قدرتمندِ لابیِ سعودی ها و امارات، سکوت کشورها و دیپلمات های عربی را رقم زده است.
بازداشت دختر دانشجوی آمریکایی توسط اسرائیل به خاطر حمایت از فلسطین/ حمایت آمریکا از اسرائیل در برابر حق آزادی بیان
بین الملل "تیتر1"/
لارا القاسم شهروند 22 ساله آمریکایی به دلیل حمایت از کمپین تحریم فلسطین علیه رژیم صهیونیستی از روز سه شنبه تاکنون در فرودگاه بن گوریون اسرائیل بازداشت شده است. معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به خبرنگاران گفت: "اسرائیل کشور با اقتداری است که می تواند تعیین کند که چه کسی وارد آن شود."
خرید 21 میلیون دلاری کالاهای لوکس توسط یک زن برایش دردسر ساز شد
بین الملل "تیتر1"/
یک زن آذربایجانی 16 میلیون پوند (21 میلیون دلار) را طی یک دهه صرف خرید طلا، مشروب و سایر کالاها از Harrods فروشگاه لوکس لندن کرده است.
روزنامه ترکیه 15 سعودی را که در ناپدید شدن روزنامه نگار سعودی نقش داشتند معرفی کرد
بین الملل "تیتر1"/
روزنامه صباح ترکیه با انتشار اسامی، چهره ها و مسیرهای سفر 15 عرب سعودی ادعا کرد که این افراد در ناپدید شدن جمال خاشقجی روزنامه نگار برجسته واشنگتن پست نقش داشته و ساعاتی پیش از این حادثه وارد استانبول شدند.
مرد پَستی که مانع حمله سگهای وحشی به پسر 11 ساله نشد، زندانی شد
بین الملل "تیتر1"/
بدن لوئیس بارکلی در پی حمله ای شوک برانگیز، 17 جراحت برداشت و صدها بخیه خورد، اما فردریک فارنس‌وُرث تاکنون از افشای مکان سگها امتناع ورزیده است.
کتک خوردن دختر انگلیسی از پلیس اسپانیایی
بین الملل "تیتر1"/
پلیس اسپانیایی در اقدامی شوک برانگیز و بدون هیچ دلیل موجهی دختر انگلیسی را که قصد جدا کردن طرفین دعوا را داشت با باتوم کتک زد.
پنتاگون تمایلی در به خطر انداختن روابط خود با عربستان بخاطرخاشقجی ندارد/ آمریکا به دنبال فرصت مشارکت بیشتر برای جلوگیری از نفوذ رو به رشد ایران در منطقه است
بین الملل "تیتر1"/ نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی:
هر زمان که مشارکت استراتژیک و اقتصادی دو جانبه بین آمریکا و عربستان نجات یافت و یا به سرعت احیا شد، به این دلیل بود که این دو کشور به یکدیگر نیاز داشتند.
logo