کد خبر: ۱۶۱۴۷۱
تاریخ انتشار:۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
"تیتر1"/
تخلف یک میلیارد و 619 میلیون تومانی صنف نانوایان البرز
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت البرز گفت: در طرح ویژه نظارت نوروز 98 که از اول بهمن 97 تا 15 فروردین 98 انجام شد در میزان بازرسی‌ ها، پرونده‌ های متشکله و ارزش ریالی تخلفات، نانوایی‌ ها در صدر جدول جای داشته‌ اند.
تخلف یک میلیارد و 619 میلیون تومانی صنف نانوایان البرز

به گزارش گروه استانی تیتریک، سیامک آقایی روز دوشنبه گفت: در طرح ویژه نظارت نوروز 98 تعداد 13 هزار و 468 بازرسی صورت گرفت که منجر به کشف دو هزار 248 تخلف و تشکیل یک هزار و 674 پرونده به ارزش ریالی یک هزار و 777 میلیارد ریال شد.
 
وی درباره بیشترین تعداد بازرسی‌ ها افزود: نان با دو هزار و 66 مورد بازرسی، حبوبات شامل عدس، لوبيا، نخود، لپه و... با یک هزار و 780 مورد بازرسی واقلام پروتئيني شامل گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ و ماهی با یک هزار و 231 مورد بازرسی در صدر بازرسی‌ های طرح ویژه نظارت نوروز 98 جای داشتند.
 
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت البرز اظهار داشت: نان با 185 پرونده، بخش پوشاک، کیف و کفش با 141 پرونده و حبوبات با 128 پرونده بالاترین میزان پرونده های متشکله را به خود اختصاص داده‌ اند.
 
این مسئول درباره بالاترین تخلفات به لحاظ ارزش ریالی تصریح کرد: نان با یک میلیارد و 619 میلیون ریال، خدمات عمومی شامل قالیشویی، خشکشویی و... با یک میلیارد 405 میلیون ریال و بخش پوشاک، کیف و کفش با یک میلیارد و 325 میلیون ریال در صدر این جدول جای داشتند.
 
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت البرز در خاتمه تصریح کرد: شهروندان استان البرز می‌توانند شکایات و گزارش‌ های خود در زمینه گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عدم اجرای تعهدات، عدم انجام خدمات پس از فروش در دوره ضمانت، قاچاق و عرضه خارج از شبکه را به صورت شبانه‌روزی با سامانه 124 در مرکز استان و شهرستان‌ های تابعه مطرح نمایند.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/ س