کد خبر: ۱۶۱۴۶۳
تاریخ انتشار:۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
"تیتر1"/ دبیر اولین جشنواره جوان موفق البرز خبر داد؛
داوری 200 اثر جشنواره جوان موفق در 17 محور آغاز شد/ استان از "ظرفیت نخبگانیِ به نام البرز به کام پایتخت" رنج می برد
دبیر اولین جشنواره جوان موفق البرز گفت: باید مسئولین را به این باور برسانیم که جوانان البرز ظرفیت لازم را برای به دست گرفتن امور دارند و نیازی به مدیران غیر بومی نخواهیم داشت.
داوری 200 اثر جشنواره جوان موفق در 17 محور آغاز شد/ استان از

به گزارش گروه استانی تیتریک، دبیرجشنواره جوان موفق پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، آثار راه یافته به اولین دوره این رویداد را برای داوری ۲۰۰ اثر در ۱۷ محور اعلام کرد و با اشاره به اینکه۱۰۰ نفر از شرکت کنندگان از طرف دستگاه های دولتی معرفی شدند، گفت: دغدغه اصلی امام جمعه کرج جوانان است و سر منشا تشکیل این جشنواره بعد شعاری مسئولین در انجام امور بود. 

ولی الله صاحبکاری با تاکید بر اینکه آیت الله حسینی همدانی جایگاه اجرایی نداشته و راهبردها را ارائه می دهند، افزود: ایشان بارها تذکرات لازم را به مسئولین دادند اما اتفاقی که باید، نیفتاد در نتیجه تصمیم بر این شد فضایی برای نشان دادن توانایی جوانان البرز فراهم شود. 

وی استفاده از مدیران غیربومی در البرز را به عنوان یک دوره خاص آموزشی برای عهده دار شدن مسئولیت های جدی در دیگر استان ها، یک معضل دانست و اظهار داشت:  نقطه ضعف اینجاست که جوانان متخصص البرز در جایگاه های تخصصی پایتخت فعالیت دارند و برخی از نخبگان رسانه ملی و ...نیز البرزی هستند. 

داوری 200 اثر جشنواره جوان موفق در 17 محور آغاز شد/ استان از

صاحبکاری با اشاره به اینکه علی رغم محدودیت های دفتر امام جمعه کرج، ایشان موانع را برداشته و بعضا علی رغم تمایل مسئولین این اجتماع را رقم زدند، تصریح کرد: باید مسئولین را به این باور برسانیم که جوانان البرز ظرفیت لازم را برای به دست گرفتن امور دارند و نیازی به مدیران غیر بومی نخواهیم داشت.  
 
وی ضمن انتقاد از همایش هایی که به دنبال فلان بازیگر و یا خواننده مشهور هستند، گفت: تمام دغدغه امام جمعه کرج بومی بودن جشنواره بود در نتیجه حتی مجری و دست اندرکاران " جوان موفق" از استان البرز هستند، اقدامی عملی که شعار گونه نیست.  
 
صاحبکاری اجتماع جوانان البرز را در راستای بیانیه گام دوم انقلاب رهبری دانست و با اشاره به اینکه دغدغه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم جوانان است، افزود: خواسته ما از اصحاب رسانه پیگیری دغدغه جوانان است و حجت الاسلام حسینی همدانی نیز مجدانه پای این مهم ایستاده اند. 

دبیرجشنواره جوان موفق و روابط عمومی دفتر امام جمعه کرج در خاتمه به نامه نگاری های مکرر با ادارات و عدم رغبت برخی از دستگاه ها برای جشنواره جوان موفق و شناسایی نخبگان اشاره کرد و اظهار داشت: با مبلغی که شاید در یک همایش محلی هزینه می شد امور اجرایی این جشنواره انجام شد.   
 
همچنین ابراهیم نوروزی فر، رئیس بسیج رسانه استان البرز با تاکید بر اینکه رسانه باید مطالبه گر بوده و دغدغه های شهری را توام با نقد سازنده مرتفع نماید، گفت: امروز سلامت کار رسانه ای باید بسط داده شود و وظایف مسئولین را از آنها مطالبه کرد در حالی که متاسفانه بعضا شاهدیم در فضای مجازی به جای نقد سازنده اقدام به تخریب مدیران می شود.  
 
 
 
 
انتهای پیام/ س