کد خبر: ۱۵۷۲۵۸
تاریخ انتشار:۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
شرط بزرگ بیرانوند برای لژیونر شدن
درخشش دروازه‌بان سرخ‌پوشِ تیم ملی روزبه‌روز او را به لژیونر شدن نزدیک‌تر می‌کند.
شرط بزرگ بیرانوند برای لژیونر شدن
گروه ورزش  "تیتریک"؛ بیرانوند با درخشش بی‌نظیرش در دروازۀ سرخ‌پوشان در لیگ برتر  و  لیگ قهرمانان آسیا و همچنین در لباس تیم ملی در  جام جهانی 2018 روسیه و  جام ملت‌های آسیا 2019  امارات،  توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است. حال با توجه به حساسیت باشگاه‌های  بزرگ اروپا، به نظر می‌رسد موضوعی که می‌تواند برای این دروازه‌بان جوان مشکل‌ساز شود، برخی اشتباهات او در زمان خروج از دروازه است.

 

در کارنامۀ کاری بیرانوند نقاط تاریک کمی دیده می‌شود که البته غالب  آن‌ها مربوط به تصمیم‌های اشتباه او در لحظۀ خروج از دروازه است که در ادامه به سه مورد از آن‌ها می‌پردازیم. یکی از آن‌ها به گل تیم فوتبال الجزایر به ایران در دیدار دوستانۀ  فروردین سال جاری مربوط می‌شود.

یکی دیگر از اشتباهات مرگبار بیرانوند در خروج از دروازه، در دیدار پرسپولیس و سپاهان در  هفتۀ هفتم رقابت‌های لیگ برتر در فصل گذشته رخ داد.

سومین مورد مربوط به دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الجزیره در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته می‌شود. در این دیدار  نیز گل سوم تیم فوتبال الجزیره روی اشتباه بیرانوند در خروج از دروازه به ثمر رسید.

ورزش11
انتهای پیام/