کد خبر: ۱۵۷۰۸۷
تاریخ انتشار:۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
اولین فیلم از درگیری خونین دو جوان تهرانی
ویدئویی از لحظه بریده شدن گردن جوانی در تهران حین یک درگیری خونین را مشاهده می کنید.
ویدئویی از لحظه درگیری خونین دو جوان تهرانی

گروه گوناگون "تیتریک"؛ دو فروشنده شیرآلات در خیابان خیام تهران با یکدیگر درگیر شدند که این ماجرا پایانی بسیار تلخ داشت. طبق گفته سرهنگ علی ولیپور گودرزی مشاجره‌ای میان دو جوان ۳۰ و ۳۵ ساله صورت گرفت که طی آن با برخورد ناگهانی یکی از طرفین دعوا با شیشه مغازه شیرآلات فروشی در منطقه مذکور، این شخص از ناحیه سر و گردن دچار بریدگی عمیق می‌شود. پس از این حادثه اورژانس تهران سریعاً شخص مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند و ضارب که مصطفی نام داشت نیز در محل درگیری دستگیر می‌شود.

متاسفانه با وجود انتقال جوان مجروح به بیمارستان بنا بر اعلام کلانتری ۱۱۳ بازار او جان خود را بر اثر خونریزی شدید از دست می‌دهد. متهم "مصطفی. ی" ۳۰ ساله نیز برای بازپرسی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده می‌شود و طی بازجویی می گوید: «مقتول با فحاشی‌های بی‌دلیل نسبت به من و خانواده‌ام ماجرا را به اینجا کشاند و زمانی که به او اعتراض کردم مشت محکمی به صورتم زد. من هم عصبانی شدم و دیگر نمی‌دانم چگونه به شیشه مغازه برخورد کرد.»

بررسی دوربین‌های مدار بسته اما چیزی بر خلاف اظهارات مصطفی را نشان می دهد. تصاویر ضبط شده حاکی از آن است که مقتول در حال قدم زدن در پیاده رو است و ضارب از پشت سر به او نزدیک شده و اقدام به گرفتنش از ناحیه کمر می‌کند. جزئیات باقی ماجرا را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

برای دیدن فیلم اینجا کلیک کنید


انتهای پیام/