** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
کاریکاتور/ حمله پسته به جیب مردم!
آیا ایده نخریدن پسته و آجیل در شرایط گرانی نتیجه می‌دهد و همه خانواده‌ها آجیل نخواهند خرید؟!
کاریکاتور/ ورود گوسفندهای لاکچری به بازار!
قیمت گوشت گوسفندی در تهران کیلویی 130 هزار تومان و قیمت گوشت گوساله 102 هزار تومان است.
کاریکاتور/ عیدی دولت به مردم!!
یارانه نقدی اسفندماه زودتر از ماه‌های قبل پرداخت می‌شود.
کاریکاتور/ آپشن جدید افزایش‌حقوق
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت با توجه به اعتبارات درنظر گرفته‌شده علاوه بر افزایش ۴۰۰هزارتومانی حقوق کارکنان دولت نهایتاً تا ۵درصد امکان اضافه حقوق آن‌ها در سال آینده وجود خواهد داشت.
کاریکاتور/ جواب 5 دقیقه‌ای برای همه انتقادها!
جهانگیری: همه حرف‌هایی که علیه دولت زده می‌شود را می‌توان ظرف پنج دقيقه جواب داد. وقتی زمان آن برسد حتما جواب خواهيم داد اما الان شرایط کشور به گونه‌ای‌ست که هیچ موضوعی وهیچ دغدغه‌ای مهم‌تر از اداره کشور و رفع مشکلات زندگی مردم نیست. به همین دلیل ما به‌خاطر مردم و کشورمان باید برخی از ادعاها را تحمل کنیم.
کاریکاتور/ ناسازگاری اپل با کاربران!
اپل با ایجاد محدودیت روی اپلیکیشن‌های مالی ایرانی، نقل و انتقال مالی در اپلیکیشن اسنپ را روی گوشی‌های آیفون از کار انداخت.
کاریکاتور/ بازگشت کوپن به کشور از سال 98
با مصوبه مجلس، دولت از سال آینده از کالابرگ الکترونیکی برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با نرخ ارز ترجیحی یا پرداخت نقدی استفاده می‌کند.
کاریکاتور/ واردات ریش با ارز دولتی!
۲۸ تن کلاه گیس، مژه و ریش مصنوعی با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شد.
کاریکاتور/ حسودی نکن، دوغتو بنوش!
معاون اول رئیس مهور گفت: در کشورمان عده‌ای کم‌توجه و حسود هستند و نمی‌خواهند آینده کشور را ببینند و زمانی که فردی را می‌بینند دارای ثروت بالایی هستند، دنبال راهکارهایی برای زمین زدن او هستند!
کاریکاتور/ به دنبال زمین‌ زدن ثروتمندان نباشید!
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: عده‌ای کم‌توجه و حسود هستند و نمی‌خواهند آینده کشور را ببینند و زمانی که فردی را می‌بینند دارای ثروت بالایی است، دنبال راهکارهایی برای زمین زدن او هستند، این در حالی است که ما باید حامی و پشتیبان بخش خصوصی باشیم.
کاریکاتور/ مرغ گران نخرید!
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تومان تصویب شده است.
کاریکاتور/ اروپایی‌ها جواب‌ تلفن ما را نمی‌دهند!
زنگنه: بعد از تحریم فقط ترکیه است که از جمع کشورهای اروپایی از ما نفت می‌خرد و اروپایی‌ها به هیچ وجه از ایران نفت برداشت نمی‌کنند.
کاریکاتور/ گوشت گران نمی‌شد باید تعجب می‌کردیم!
بعد از توافق برجام در شرایطی که اقتصاد کشور معطل گشایش های بیرونی بود، از توجه به تولیدات داخلی و خودکفائی در نیازهای اساسی چون گوشت غفلت شد.
کاریکاتور/ حذف گوشت از سفره های مردم
این روزها با افزایش بی‌رویه قیمت انواع گوشت، به‌آرامی این محصول نیز از سبد غذایی اقشار کم درآمد حذف می‌شود و در این میان بسیاری از مردم حاشیه‌نشین بعضاً فقط سالی یک بار قادر به تهیه گوشت آن‌هم در روز عید قربان هستند.
کاریکاتور/سهم تورم از افزایش حقوق کارمندان در سال98
بررسی دقیق جزئیات مصارف عمومی لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور نشان می‌دهد که از رقم گفته شده بالغ بر ۱۱۵ هزار میلیارد تومان برای حقوق کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی با رشد ۲۴ درصدی نسبت به قانون بودجه ۹۷ پیش بینی شده است.
صفحه  از ۸۴
logo