** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کاریکاتور/بند پای برجام!
رهبر معظم انقلاب:این کشورهای اروپایی که دیگر آمریکا نبودند، ما با اینها که دعوایی نداشتیم، ما که با اینها اختلاف نداشتیم، با بعضی‌شان به‌اصطلاح روابط خوبِ دوستانه هم داشتیم.
کاریکاتور/ برنج با طعم طلا!
قیمت برنج ایرانی ۶ ماه پیش در بازار تهران کیلویی حدود ۱۲ هزار تومان بود اما آرام آرام بالا رفت و با افزایش دو برابری یعنی ۲۰۰ درصدی به بیش از ۲۳ هزار تومان رسیده است.
کاریکاتور/ هدف گرفتن سفره مردم!
در جنگ اقتصادی دشمن و سوءاستفاده دلالان از شرایط نابسامان بازار که سفره مردم را هدف گرفته، کم‌کاری برخی مسئولین که سکوت کرده‌اند، جای سوال دارد!
کاریکاتور/ رجا روی ریل افزایش قیمت!
رجا: در انتظار افزایش ۲۵ درصدی قیمت بلیت قطار هستیم.
کاریکاتور/ سن جوانی 3 سال بالا رفت
شورای‌عالی جوانان سن جوانی را 3 سال ارتقا داد معاون امور جوانان وزارت ورزش گفت: با مصوبه شورای‌عالی جوانان و معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری، بازه سن جوانی از 15 تا 29 سال به 18 تا 35 سال تغییر کرد.
کاریکاتور/ چرا یکی منو دوس نداره!
ترامپ: دوست دارم ایرانی‌ها به من زنگ بزنند، ولی جان کری به آنها می‌گوید که زنگ نزنند. چیز زیادی نمی‌خواهیم؛ فقط می‌خواهیم ایران سلاح هسته‌ای نداشته باشد.
کاریکاتور/ ناو تلفن بر ترامپ!
ترامپ: دوست دارم ایرانی‌ها به من زنگ بزنند، ولی جان کری به آنها می‌گوید که زنگ نزنند.
کاریکاتور/ 2030 در مدارس!
وزیر آموزش و پرورش گفت: اخیرا کلیپ‌هایی از (حضور دی‌جی‌ها در) مدارس به سرعت در فضای مجازی پخش شده و نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است.
کاریکاتور/ افزایش سرسام آور قیمت ماکارونی!
سیلوهای گندم در حال پر شدن بوده و کشاورزان سال زراعی خوبی را مژده می‌دهند با وجود این، خبر افزایش قیمت ماکارونی در روزهای اخیر سبب هجوم مردم به فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های اینترنتی شده و در کمترین زمان ممکن، ماکارونی به یک محصول کمیاب تبدیل شد.
کاریکاتور/ اجاره مسکن رکورد شکست
با نزدیک شدن به موعد نقل و انتقال در بازار مسکن،‌ نرخ اجاره‌بها در حال افزایش است.
کاریکاتور/ سکه و دلار شگفتی‌ساز شدند!
در شرایط جنگ اقتصادی، سکه و دلار باز هم شگفتی‌ساز شده و طی یک هفته رکورد افزایش قیمت زدند.
کاریکاتور/ ترامپ دروغگو
تکنیک دروغگویی ترامپ روزنامه واشنگتن پست: ترامپ هر 24 ساعت 8 دروغ می‌گوید!
افزایش دوباره قیمت مرغ در آستانه ماه رمضان/ کاریکاتور
در آستانه ماه رمضان مرغداران با ارسال نامه‌ای به وزیر جهاد کشاورزی به دنبال افزایش دوباره قیمت مرغ هستند.
کاریکاتور/ حقوق‌ کارگران جوابگوی تورم‌ نیست
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخشی از معیشت با افزایش حقوق جبران می‌شود گفت: نمی‌گویم بخش حقوق تصویب شده برای کارگران کافی است اما بهتر از سال گذشته بوده اما جوابگوی تورم فعلی نیست.
کاریکاتور/ دریاچه ارومیه خودش را احیا کرد!
نماینده اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌ها گفت: مدیری که به بهانه احیای دریاچه ارومیه بودجه فراوانی را گرفته ولی با پول آن صندلی خریده و سالن جلسات ساخته و در نهایت هم باران دریاچه را احیا کرده، جوابگو باشد.
صفحه  از ۸۹
logo