** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
کاریکاتور/ ممنوعیت فروش خاک ایران به خارج
نمایندگان مجلس انتقال خاک را به خارج از کشور ممنوع کردند. هر که دست به این کار زند به مجازات‌های تعزیری محکوم می‌شود .
کاریکاتور/ درخت عامل بارش باران است!
روحانی در جمع مدیران جهاد کشاورزی: هرچه درخت و مرتع بیشتر باشد ابر بیشتر می‌بارد.
کاریکاتور/نوسان قیمت‌ مرغ
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی گفت: نوسان بازار بستگی به عرضه و تقاضا دارد بنابراین کاهش عرضه از سوی مرغداران سبب نوسانات قیمت مرغ شده است.
کاریکاتور/ افزایش80 درصدی خودرو
محصولات ایران خودرو و ساپیا افزایش 30 تا 80درصدی داشته است.
کاریکاتور/ جادوی افزایش قیمت‌خودرو!
براساس لیست جدید شرکت پارس خودرو قیمت پارس تندر از ۴۸ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان به ۸۴ میلیون و ۲۰۰ تومان رسیده است.
کاریکاتور/ خصوصی سازی یا خودسازی
پروژه های خصوصی سازی، با حضور رانت و طمع مدیران شرکت های دولتی، تبدیل به خودسازی می شود.
کاریکاتور/ خصوصی سازی یا خودمانی سازی!
علیرضابیگی، نماینده مجلس: مواردی بوده که پوری‌حسینی به عنوان رئیس سازمان خصوصی‌سازی شرکتی را به بخش خصوصی واگذار می‌کرده و خود به عنوان شخصیت حقیقی خریدار آن شرکت بوده که از جمله آن می‌توان به واگذاری مجتمع گوشت اردبیل به بخش خصوصی اشاره کرد که خودش خریدار بوده است.
کاریکاتور/ تورمی که دولت آن را پنهان می کند
نرخ تورم در آذر ماه امسال براساس محاسبات بانک مرکزی با 2.8 درصد افزایش به 21.2 درصد و تورم نقطه به نقطه با رشد 2.4 درصدی به 42.3 درصد رسیده است اما دولت به بانک مرکزی اجازه انتشار این گزارش را نداد.
کاریکاتور/ سهم دولت از بودجه 98
لایحه بودجه پیشنهادی دولت صبح دیروز از سوی رئیس‌جمهوری تقدیم مجلس شورای اسلامی شد. بر اساس این لایحه بودجه برخی از نهادها و سازمان‌های غیردولتی افزایش یافته است.
کاریکاتور/ افول ابرقدرتی‌ آمریکا
اعلام خروج ۲۰۰۰ نظامی آمریکایی از سوریه، ظاهرا" آنقدر غیر منتظره بود که سناتور باب کورکر رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنا، بگوید:"در این دوازده سالی که در کنگره بوده ام،چنین تصمیم گیری ندیده ام.
کاریکاتور/ آرامش زیر این خط خیلی زیاده!
در حالی مرکز آمار ایران متوسط هزینه خانوار شهری را ماهیانه ۲میلیون و ۷۴۶ هزارتومان اعلام کرده است که دستمزد کارگران افزایشی نداشته و حداقل دستمزد یک میلیون و ۳۷۵ هزار و۵۵۴ تومان است.
کاریکاتور/ واردات گوشت یخ‌زده در کنار قاچاق گوشت!
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی: قیمت گوشت به کیلویی ۷۰هزار تومان می‌رسد که کارگر توان خرید ندارد.‌ گوشت‌های وارداتی برای تنظیم بازار هم به دست مصرف کننده واقعی نمی‌رسد و سر از رستوران‌ها در می‌آورد.
کاریکاتور/ کله پاچه ۱۱۰ هزار تومانی!
رئیس اتحادیه صنف چایخانه‌داران، سفره‌خانه‌های سنتی و پزندگان گفت: قیمت کله‌پاچه به دستی ۱۱۰ هزار تومان رسیده و هیچ نظارتی بر روند بی‌رویه افزایش قیمت‌ها نیست.
کاریکاتور/ ۲ راهی غلط آقای رئیس‌جمهور!
در حالی آقای رئیس‌جمهور مردم را در دوراهی غلط FATF و گرانی قرار دادند که مردم در گذشته هم در دوراهی برجام و تحریم قرار گرفته بودند، ولی الآن هم برجام داریم و هم تحریم، گرانی و مشکلات عدیده اقتصادی.
کاریکاتور/ گرانی پسته را تحمل کنید!
رئیس انجمن پسته اعلام کرد: کمبود تولید عامل گرانی پسته است. مردم امسال را تحمل کنند.
صفحه  از ۸۲
logo