** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
یک فدراسیون ،یک بانو و یک لشگر آدم نگران/ طنز ضوتی
وقتی که یک بانو تصدی یک فدراسیون رو برعهده میگیره علاوه بر جمعیت مدافع حقوق زنان ورزشکار که برای رئیس جدید جیغ و دست و هورا و البته گاهی هم کل می کشند بقیه هم نگران وی می شوند از رسانه ها و منتقدها گرفته تا اهالی منزل که دیگر از دمپختک خبری نیست
عرفان حلقه دست به کار شد + صوت
فردی که هفته گذشته به یک روحانی در ایستگاه مترو شهر ری حمله کرده بود، عضو فرقه انحرافی حلقه بوده است.
نمی خواهیم به قنداق برگردیم/ طنز صوتی
خیلی ها براین باورند که اگر یکبار دیگر متولد شوند جور دیگری زندگی خواهند کرد و زندگی خود را متحول می کنند.
ورزش نرم و نان داغ سهمیه کارمندان ورزشکار/ طنز صوتی
این روزا ورزش کردن تو هرمکانی جاذبه های خودش رو داره یکی تو صف نانوایی،یکی پشت چراغ قرمز،یکی تو مهمونی و برخی ها هم در اداره به ورزش می پردازند و اصولا بعد ورزش هم صبحانه ،بعد ناهار و بعد هم پیگیری اخبار ورزشی از برنامه های همیشگی آنها خواهد شد.
پروفایل تلگرامم رو چک نکنید/ طنز صوتی
این روزها عکس پروفایل تلگرام خیلی مهم شده یعنی طوری شده که بعضی ها ۲۴ ساعته در فکر این هستن که طرحی نو برای این بخش دراندازند.
حاشیه سازی یک زن در صف نخست نماز جمعه + صوت
برنامه پیک بامدادی رادیو ایران به موضوع حاشیه سازی یک زن نمازگزار با حضور در صف نخست نماز جمعه تهران پرداخته است.
آرزو های لیزینگی زندگی شاد ما را می سازند/ طنز صوتی
دست یافتن به آرزوهای بزرگ در برخی دوران سخت و دشوار است به همین دلیل برای آنکه به آنها برسیم به قولی یکی از اساتید خندان در همایش های زندگی شاد فقط در ۹۰ دقیقه باید آنها را خرد کنیم تا به آنها برسیم و اینطور می شود که آرزوهای لیزینگی پدید می آیند.
تابستانی شیک با هیاهوی ذهن تخیلی/ طنز صوتی
یکی از انشاهایی که هر سال هم در راستای تقویت تخیل کودکان و نوجوانان از سوی معلم های نازنین در ابتدای سال تحصیلی تکلیف می شود گذراندن تابستان است .
وقتی هواداران فوتبال چند شغله می شوند/ طنز صوتی
این روزا هوادار بودن خیلی سخته یعنی ما هوادار داریم که توی ورزش همه کار می کنه مدیرعامل جابه جا می کنه، بازیکن خرید و فروش می کنه، صبح ها توی ورزشگاه اختصاصی مدیرعامل رو از بالا بهش فشار میارن و بعداز ظهر توی ورزشگاه داور رو مورد لطف خودشون قرار می دهند.
پهلوون پنبه ها جو گیر می شوند/ طنز صوتی
این روزها هر که توی خیابون دیدی بهت گفت پهلوون احتیاط کن یا می خواد ماشینش رو هل بدی یا احتمالا ازت می خواد پول بگیره و یا کلا بهات یه کاری داره و البته هستند بعضی از دوستان که کلا به همه پهلوون می گویند.
معرکه گیرهایی که برج ساز شدند/ طنز صوتی
در سالهای نه چندان دور یکسری از افرادی بودند که با بازوهای تنومند و سیبیل های به هم تابیده به محله ما می آمدند و زنجیرپاره می کردند.
مداحی به مناسبت شهادت حضرت حمزه و وفات حضرت عبدالعظیم حسنی
مداحی شهادت حضرت حمزه سید الشهدا و وفات حضرت عبدالعظیم(ع) در این گزارش قابل دریافت است.
درخواست نمایندگان مجلس مبنی بر توقف اکران دو فیلم نامناسب سینما / صوت
نمایندگان مجلس در نامه‌ای به وزیر ارشاد خواستار توقف دو فیلم نامناسب در سینما شدند.
هشدار مدیرعامل توانیر و احتمال خاموشی برق/ صوت
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) درباره افزایش مصرف برق و احتمال خاموشی‌ها هشدار داد.
فوتبالیست تکنیکی و پا به توپ خریداریم/ طنز صوتی
این روزها که بازار نقل و انتقالات و یه جورایی کسب و کار فوتبالی داغ هست و باشگاهداران به هردری می زنند تا بازیکن مورد نظر خود را خریداری کنند باشگاهدارانی هم هستند که بازیکنان خود را پشت ویترین مشتریان گذاشته اند و بازارچه ای راه انداخته اند که به قول خودشان چرخ صنعت فوتبال را بچرخانند.
صفحه  از ۸۷
logo