** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
طرح/ سال «رونق تولید»
امام خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.
طرح/ «نشان ذوالفقار» بر سینه فرمانده
سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از سوی فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای به دریافت نشان عالی ذوالفقار مفتخر شد.
طرح/ فرعون زمانه
رهبر معظم انقلاب: «ملتهای غربی با ایران دشمنی ندارند البته تبلیغات ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی میشود لکن آنجایی که حقیقت برای مردم روشن بشود ملت‌ها نه فقط با جمهوری اسلامی دشمنی ندارند بلکه چنین حرکتی را میپسندند، آن کس که دشمن است قدرتمندانِ ظالمند، فراعنه‌ی عالمند.»
عکس‌نوشته/ شهید شما از ملائکه هم بالاتر است
صفحه مجازی ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای، به‌بهانه حمله تروریستی اخیر در زاهدان مطلبی را از بیانات ایشان درباره مقام و منزلت شهدا منتشر کرد.
مجموعه پوستر دستاوردهای 40 ساله انقلاب
"تیتر1"/
مجموعه شبکه خبری "تیتریک" دستاوردهای 4 دهه انقلاب اسلامی را دریک مجموعه پوستر طراحی و در ادامه منتشر کرد.
طرح/ پیشگامان استقلال کشور
رهبر معظم انقلاب: دانشجویان ایرانی در هر نقطه‌ای می‌توانند پیشگام بی‌نیاز کردن کشور از بیگانگان باشند
طرح/ رب، نگین گرانی
بیشترین افزایش قیمت نسبت به ماه مشابه سال قبل (١٣٩٦) مربوط به اقلام «رب گوجه فرنگی» با ٢٤٤,٤ درصد افزایش است.
طرح/ بزرگترین حق‌کشی
در فرهنگ غربی اگر زن بخواهد در جامعه شخصیت پیدا کند، حتماً باید جذابیتهای جنسىِ خودش را ارائه بدهد.
پوستر/ خودکُشی یا خودکِشی زنان؟
مقام معظم رهبری: «گرایش به سمت تجمل‌گرایی و تازه‌طلبی و افراط در کار آرایش و نمایش در مقابل مردان، یکی از بزرگترین عوامل انحراف جامعه و انحراف زنان ماست. زنی که در فکر باشد از خود وسیله‌یی برای جلب نظر مردان بسازد، کی فرصت این را پیدا خواهد کرد که به طهارت اخلاقی فکر کند و بیندیشد؟»
پوستر/ نیروهای مسلح در جنگ نرم
رهبر معظم انقلاب: «جنگ نرم همه‌جانبه‌ی دشمن، امروز قابل انکار نیست. در این جنگ، هنرمندان و اهالی فکر و نظر، در حکم نیروهای مسلّح در جنگ سختند... جایگاه فیلم و سریال در این میان بسیار برجسته است.»
پوستر/ گاوِ شیر دِه احمق
رهبر معظم انقلاب: «احمقها خیال میکنند که با دادن پول و با کمک کردن میتوانند صمیمیّت دشمنان اسلام را جلب کنند، درحالی‌که صمیمیّتی وجود ندارد؛ همان‌طور که خودشان هم گفتند، مثل گاو شیرده هستند؛ شیرشان را میدوشند، وقتی دیگر شیر نداشتند، ذبحشان میکنند. این وضع امروز دنیای اسلام است.»
پوستر‌/ دلار، اهرم فشار امریکا بر ملت های دیگر
دلار و سلطه این ارز بر تبادلات مالی دنیا موجب شده است امریکا از این اهرم به عنوان یک وسیله همچون یک گلوله برای فشار و تسلیم ملت هایی که به خواسته هایش تن نمی دهند استفاده کند.
عکس نوشت/ هشدار امام جمعه کرج به دستگاه قضا
"تیتر1"/
آیت الله حسینی همدانی طی سخنرانی اخیرش در واکنش به اخبار دستگیری مفسدین اقتصادی و برخوردهای دستگاه قضا گفت:اگر تعللی در برخورد با مفسدین اقتصادی البرز که طی روزهای اخیر دستگیر شده اند صورت گیرد، ناچاریم با مردم در جهت تنویر افکار عمومی مطالبی را مطرح کنیم.
عکس نوشت/سلطان خرید سکه اعدام و سلطان فروش تکریم شد!
"تیتر1"/
این مطلب اشاره به قدردانی از ولی الله سیف و انتخاب وی به عنوان مشاور حسن روحانی و قدردانی دارد.
پوستر/ هدیه آمریکا برای مردم جهان!
مشکلی که ما امروز در دنیا داریم این است که مدعیان دفاع از حقوق بشر خودشان بزرگترین ناقضان حقوق بشر می باشند.
صفحه  از ۵
logo