** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 20
پوستر/ راه علاج!
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید مجدد بر این موضوع که علاج مشکلات کشور در داخل است، گفتند: اگرچه بسیاری از مشکلات ما مربوط به خارج از کشور است اما علاج آنها در داخل و با تکیه بر محاسبه درست و نگاه صحیح به مسائل کشور و منطقه و با بکارگیری تدبیر، تلاش، خرد و عزم راسخ است.
پوستر/جهش ویروس کرونا
دبیر انجمن ویروس شناسی ایران گفت: در اوایل همه گیری کووید ۱۹، بیشتر، افراد کهنسال بیمار می‌شدند، اما اکنون با تغییرات ویروس، جوان‌ها هم به میزان زیادی به گروه جمعیتی هدف این ویروس اضافه شدند.
اینفوگرافیک/ باورهای اشتباه درباره قرنطینه خانگی
متخصص عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: با تغییراتی که در ویروس رخ داده، تعداد ویروس‌هایی که در سیستم تنفسی بدن فرد بیمار وجود دارد افزایش یافته و این مسئله احتمال انتقال ویروس را بسیار بیشتر می‌کند.
کاریکاتور/ ماسک اجباری
استفاده از ماسک در تهران اجباری شد.
پوستر/ آمریکا؛ رو به اتمام
بیانیه اتحادیه اروپا: آمریکا قادر به بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل نیست.
تصویرسازی/ فراق اربعین
امام صادق(ع): آیا زیاد به زیارت قبر حسین(ع) می‌روی؟! گفتم: راهم دور است... فرمودند: در منزلت غسل کن؛ به پشت بام برو و با سلام به سوی قبر حسین(ع) اشاره کن؛ برای تو نیز آن زیارت نوشته می‌شود...
پوستر/ افت شدید کیفیت خودروها!
حدود ۸۰ درصد خودروهای تولید داخل از پنج امتیاز کیفی، یک تا سه امتیاز دریافت کرده‌اند.
پوستر/ نجات غریق ترامپ
رسانه‌های آمریکا از مثبت شدن تست ویروس کرونای ترامپ و همسرش خبر دادند.
طرح/
جو بایدن نامزد دموکرات‌ها که از پریدن دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان در وسط حرف‌هایش شاکی شده بود با عصبانیت به وی گفت: خفه شو.
پوستر/ رشد ۲۴۰ درصدی اجاره‌بها !
نرخ اجاره خانه‌های شهر تهران براساس آمار‌های مرکز آمار در ۷ سال اخیر در حدود ۲۴۰ درصد رشد داشته است. هرچند مشاهدات میدانی رقم بسیار بالاتری را نشان می‌دهد.
آغاز سوگواره پوستر اربعین
"تیتر1"/
نخستین سوگواره پوستر اربعین در استان البرز آغاز به کار کرد.
پوستر/ تعهد به سبک اروپا
اروپایی‌ها باید به انجام تعهداتشان در عمل پایبند باشند.
پوستر/ آمریکای متوهم!
دبیرکل سازمان ملل متحد درباره ادعای آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه ایران، گفت: ما درباره برجام بر اساس نظر شورای امنیت عمل می‌کنیم.
پوستر/ ترامپ کثیف!
یک پژوهشگر آمریکایی با انتشار گزارشی در نشریه ایتالیایی «ایلفاروسولموندو» جزئیاتی از یک شبکه گسترده فساد و فحشا با مدیریت رئیس‌جمهور کنونی آمریکا و همسرش را فاش کرده است.
طرح/ عادی سازی روابط با اسرائیل
"تیتر1"/
عادی سازی رابطه امارات با اسرائیل مانند فرو کردن چاقو بر بدن آرمان فلسطین است.
صفحه  از ۲۰
logo