** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
امروز، زمان دریافت بن‌کارت نمایشگاه کتاب
دانشجویان و طلاب از امروز (7 اردیبهشت) می‌توانند به شعب و یا شهرنت های بانک شهر مراجعه و بن کارت ثبت نامی خود را دریافت کنند.
پایان سهمیه بن دانشجویی کتاب در بعضی استان‌ها/ آغاز ثبت نام اساتید حوزه و دانشگاه
سهمیه دانشجویان استان‌های همدان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، قم، ایلام و آذربایجان غربی به منظور دریافت بن کارت خرید کتاب به پایان رسیده است.
زمان ثبت‌نام بن کارت دانشجویان و طلاب تمدید شد
به دلیل استقبال از بن دانشجویی و طلاب، زمان ثبت‌نام دانشجویان و طلاب متقاضی دریافت بن کارت خرید کتاب تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 5 اردیبهشت ماه تمدید شد.
آغاز شمارش معکوس نمایشگاه کتاب
کمتر از ۱۰ روز دیگر تا آغاز سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران زمان باقی است و تلاش مسئولان برای اجرای طرح‌های حمایتی در جهت جذب بیشتر مردم به این رویداد ادامه دارد.
امروز، پایان ثبت نام بن‌های کتاب دانشجویی
سخنگوی سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی گفت: در مورد بن کارت‌های سهمیه بندی شده تمامی سهمیه‌بندی مناطق رعایت شده و اکثر بن‌ های مناطق نیز توسط دانشجویان خریداری شده است.
اختصاص 81 میلیارد ریال اعتبار برای بن کتاب/ بن 100هزارتومانی برای طلاب و 250هزار تومانی برای اساتید حوزه
سخنگوی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به اعتبار اختصاص یافته برای بن کارت‌های خرید کتاب گفت: به طور کلی مبلغ ۸۱ میلیارد ریال اعتبار برای این بخش در نظر گرفته شده است.
شوق نویسنده انگلیسی برای شرکت در نمایشگاه کتاب تهران
در آستانه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، «دیوید آلموند» نویسنده صاحب نام انگلیسی از تمایل برای حضور در ایران و شرکت در این رویداد به دعوت ناشر ایرانی خود خبر داده است.
رونمایی از پوستر نمایشگاه کتاب همراه با یک اشتباه بزرگ!
پوستر سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که حاوی یک اشتباه فاحش در اشاره به نام خلیج فارس است، رونمایی شد.
حضور روسای ۱۴ نمایشگاه خارجی در نمایشگاه کتاب
مدیر کمیته بین‌الملل سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به تشریح برنامه‌های این کمیته در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پرداخت.
شاعرانی که به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌روند
این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و مانند سال‌های پیش آثار شاعران و نویسندگان عرضه خواهد شد.
جزئیات ثبت‌نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب تهران
ثبت‌نام دانشجویان، دانش‌آموزان و اساتید و هیات‌های علمی دانشگاه‌ها برای دریافت بن خرید کتاب از 28 فروردین ماه آغاز خواهد شد.
جزئات زمان و مبلغ ثبت نام کارت دانشجویی سال 96
ثبت‌نام دانشجویان، دانش‌آموزان و اساتید و هیات‌های علمی دانشگاه‌ها برای دریافت بن خرید کتاب از 28 فروردین ماه آغاز خواهد شد.
شعار سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران؛ «یک کتاب بیشتر بخوانیم»
عبارت «یک کتاب بیشتر بخوانیم» به عنوان شعار سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شد.
ثبت‌نام بن کتاب نمایشگاه تهران از اواخر فروردین
ثبت‌نام از دانش‌آموزان و اساتید و هیات‌های علمی دانشگاه‌ها برای دریافت بن خرید کتاب از اواخر فروردین ماه آغاز خواهد شد.
آغاز نام نویسی بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب از اواخر فروردین
ثبت‌نام دانشجویان، دانش‌آموزان و اساتید و هیات‌های علمی دانشگاه‌ها برای دریافت بن خرید کتاب در نمایشگاه از اواخر فروردین ماه آغاز خواهد شد.
صفحه  از ۵۴
logo