** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) ساعت ۱۷:۳۰
در مرقد بنیانگذار انقلاب؛
مراسم سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) عصر امروز(سه‌شنبه) در حرم مطهر و کنار مرقد منور آن روح بلند دوران، برگزار خواهد شد.
آنچه که در فتح خرمشهر گذشت
به روایت شاهدان عینی؛
چه شد که رزمندگان ایرانی با کمترین تجهیزات و امکانات در مقابل ارتش تا دندان مسلح بعث، خرمشهر را آزاد کردند؟
اعلام آمادگی بیش از 4 هزار دانشجو برای تحقق اهداف «گام دوم انقلاب» + لینک پیوستن به پویش
بیش از 4 هزار و 200 نفر از دانشجویان سراسر کشور با پیوستن به پویش بزرگ « دانشجویان کشور در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب» آمادگی خود را برای تحقق مطالبات و توصیه‌های مقام معظم رهبری اعلام کردند.
استعفای 32 نفر از نمایندگان مجلس
در محافل پارلمانی گفته شده که ممکن است در روزهای آینده شمار استعفاکنندگان به 41 نفر برسد و این همان تعدادی است که به برنامه دولت دکتر بختیار رأی مخالف داده‌اند.
حقایقی تلخ و عجیب از چهره‌های هنری عصر پهلوی و دامی به نام «هروئین» +عکس
یکی از تبعات بارز سلطه‌ی انفعال نیهیلیستی بر ذهن جریان شبه‌روشنفکری، آلودگی محیط‌های هنری دوران پهلوی در دهه ۵۰، به سم مهلک «هروئین» بود.
توصیه‌ شنیدنی رهبر انقلاب به مجریان زن تلویزیون
تعدادی از مجریان زن تلویزیون در حاشیه مراسم اهدا تقریظ رهبر معظم انقلاب برکتاب «فرنگیس»،با رهبر معظم انقلاب دیدار و گفتگو کردند.
مروری بر #ماجرای_دیروز ملت ایران/ از کمک های گسترده به جبهه های جنگ تا اهدای اقلام برای مناطق زلزله زده/ ایران چگونه بزرگترین تورم تاریخ انقلاب را پشت سر گذاشت؟+فیلم و عکس
بزرگترین تورم در طول تاریخ انقلاب اسلامی مربوط به دوران جنگ تحمیلی است؛ دورانی که نه کارخانه ای بود که چرخ آن بچرخد و نه کشورهای دیگر حتی مواد غذایی به ایران می دادند؛ سکوهای نفتی ما مورد حملات دشمن قرار می گرفت و فروش نفت به پایین ترین حد رسیده بود.
جشنواره های غربی از نشان دادن فیلم های دفاع مقدس هراس دارند
در حسینیه امام خمینی (ره)؛
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: در جشنواره‌های غربی، برخی فیلم‌های ایرانی با کیفیت حرفه ای پایین تر از فیلم‌های دفاع مقدس نشان داده می شود اما از نشان دادن فیلم‌های دفاع مقدس هراس دارند.
قیام 17 شهریور ثمره عدم توانمندی رژیم پهلوی در برابر مطالبات مردم بود/ خروج نظام های سیاسی از ضوابط، مردم را به اعتراض برای خواسته هایشان وامی دارد
یادداشت اختصاصی "تیتر1"/
برخوردی که با مردم در قالب جمعه سیاه و 17 شهریور صورت گرفت نشان داد هیچ توانمندی و برنامه ای برای ایجاد اصلاحات واقعی در راستای انجام مطالبات مردم ندارد
صدر اعظم بی‌آزار قاجاری را بشناسید + عکس
میرزا حسن خان مستوفی الممالک صدر اعظم مشروطه و سیاستمدار معروف قاجار بود که عموم طبقات او را «آقا» خطاب می‌کردند. شهید مدرس مستوفی را به شمشیر مرصع تشبیه کرد که باید در اعیاد و جشنها و تشریفات آن را به کمر بست.
کودتای ۲۸ مرداد به روایت هوشنگ ابتهاج/ فواحش و اراذل «جاوید شاه» می‌گفتند
هوشنگ ابتهاج متخلص به «سایه» در روایت خود از کودتای ۲۸ مرداد می‌گوید: «کامیون اراذل و فواحش می‌آد و می‌ره و شعار می‌دن «مرگ بر مصدق» و «جاوید شاه».»
شهید 22 ساله فرانسوی عملیات مرصاد که ثابت کرد مقاومت مرز نمی شناسد/ وقتی عشق به امام (ره)، ژوان کورسل مسیحی را شیعه کرد
"تیتر1"/ به مناسبت سالروز عملیات مرصاد؛
شهید کمال کورسل در سن 22 سالگی در عملیات مرصاد به شهادت رسید تا ثابت شود مقاومت مرز نمی شناسد.
جداول پروازی حج 97 تا دو روز آینده تکمیل می شود
محمدی گفت: جداول پروازی حج تمتع 97 تا دو روز آینده نهایی خواهد شد.
از کالیفرنیا تا دهلاویه/ چمران و مبارزه آرمانخواهانه عاری از توهم
سی و یکم خرداد سال هزار و سیصد و شصت در خط دفاعی روستای دهلاویه در منطقه سوسنگرد، حادثه ای بزرگ به وقوع پیوست.
گفت‌و‌گوی منتشر نشده مادر رهبر انقلاب درباره امام خمینی(ره)/ بانو میردامادی: سید علی از اول تابع و پیرو امام بود
خانم میردامادی وقتی برای دیدار پسرانش به زندان می‌رفت، مادرانه حرف نمی‌زد و از رنجی که می‌کشید واگویه نمی‌کرد. آنان را به کوتاه آمدن در فعالیت‌های سیاسی تشویق نمی‌نمود. کلمه‌ای نمی‌گفت که روحیه پسرانش را بلرزاند.
صفحه  از ۴۱
logo