** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
کدخدایی: نظر شورای نگهبان درباره FATF قبلاً بیان شده است
سخنگوی شورای نگهبان درباره پایان مهلت بررسی لایحه FATF عنوان کرد: این موضوع را از مجمع تشخیص مصلحت نظام پیگیری کنید. نظر شورای نگهبان قبلاً بیان شده است و اکنون نظر خاصی ندارم.
خدا قوت نیروی انتظامی به سپاه در پی به دام‌ انداختن روح‌ الله زم
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به دنبال دستگیری روح الله زم توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام قدردانی صادر کرد.
بازداشت سرشبکه ضد انقلاب آمدنیوز/ روح الله زم به دام سپاه افتاد
با تلاش سازمان اطلاعات سپاه؛
سپاه پاسداران از گرفتارشدن «روح الله زم»، سرشبکه سایت ضدانقلاب «آمدنیوز» توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد.
کشف و خنثی سازی دو عملیات بمب گذاری در مسیر زوار اربعین
وزیر اطلاعات از کشف و خنثی سازی دو عملیات بمبگذاری در مسیر زوار در خوزستان و همچنین کشف ٥٠ قبضه اسلحه جنگی خبر داد.
عیادت رهبر انقلاب اسلامی از حضرت آیت الله مکارم شیرازی
در یکی از بیمارستانهای تهران انجام شد؛
رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) از حضرت آیت الله مکارم شیرازی در یکی از بیمارستان‌ های تهران عیادت کردند.
ماجرای درخواست کسر از حقوق سردار نقدی
من که فکر می‌ کنم حقوقی که الان می‌ گیرم از سرم هم زیاد است. البته حقوقم یکی دو تومان بیشتر از این بود. به خاطر جایگاه فرماندهی آنچه که روی فیش می‌ آمد یک ضریبی می‌ خورد و بیشتر می‌ شد، ولی نامه زدم به فرماندهی ستاد کل و خواستم آن ضریب را حذف کنند.
اخراج جمعی از قضات فاسد از دستگاه قضائی
دادستان کل کشور اظهار داشت که دستگاه قضایی در راستای مبارزه با فساد، پنج قاضی فاسد را در روز گذشته از این نهاد اخراج کرد.
آمریکایی‌ ها با رفتار خصمانه‌ ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند/ ابزار نظامی پیشرفته و به‌ روز تولید کنید
رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین (ع):
رهبر انقلاب فرمودند: آمریکایی‌ ها با رفتار خصمانه‌ ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند.
پشت پرده پروپاگاندای اصلاح‌ طلبان برای حضور زنان در ورزشگاه/ برخورد شرطی و ابزاری اصلاح‌ طلبان با شعارهای زنانه +تصاویر
تناقض و دورویی جریان اصلاحات در مواجهه با یک ماجرای خاص؛
مروری بر رسانه‌ های جریان اصلاحات نشان می‌ دهد آن‌ ها در دهه‌ های ۸۰ و ۹۰، دو سیاست کاملاً متفاوت را نسبت به حضور بانوان در استادیوم، اتخاذ کرده‌ اند.
واکاوی مواضع پوپولیستی جریان اصلاحات در خصوص زنان/ دولت برای کاهش آلام زنان کولبر چه کرده است؟
رنج زنان کولبر یا آرزوی زنان تماشاچی؟!
حقیقت این است که مردم دیگر از مدعیان اصلاح‌ طلب، انتظار عمل به وعده‌ های عمران و توسعه را ندارند. اما خوب است که در فرصت باقی‌مانده به فکر کرامت زنان استان‌های کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه باشند؛ غیرت زنان کرد برای کولبری عار نیست اما سکوت و بی تفاوتی مسئولان مایه شرمساری است.
آیا زبان انگلیسی از برنامه مدارس ایران حذف می شود؟
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران طرحی را به هیأت‌ رئیسه مجلس ارسال کردند که بر اساس آن آموزش زبان‌ انگلیسی از برنامه مدارس حذف و دانش‌ آموزان برای یادگیری می‌ توانند به آموزشگاه‌ های آزاد مراجعه کنند.
لغو سخنرانی عامل امنیتی آمریکا در کنفرانس علمی ایران
در پی اعتراض و روشنگری رسانه‌ ها و دانشجویان، سخنرانی مشاور و همکار جورج سوروس- پدر کودتاهای مخملی- در همایش «اقتصاد جهانی و تحریم‌ ها» لغو شد.
عذرخواهی ظریف و همسرش از بانوان تهرانی بابت قرق یک پارک
در پی انتشار خبری مبنی بر قرق بوستان بهشت مادران برای حضور همسر وزیر امور خارجه، سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه ظریف از این اقدام بی‌خبر بوده و بر عدم تکرار چنین مواردی تأکید کرده، به نقل از ظریف و همسرش از شهروندان و بانوان ایرانی پوزش خواست.
تشریح جزئیات طرح ترور سرلشکر سلیمانی/ عناصر اصلی تیم ترور ظرف کمتر از ۱۰ساعت دستگیر شدند
دادستان عمومی و انقلاب مرکزکرمان عنوان کرد؛
دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: اعضای تیم ترور به اتهام مشارکت در اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی کشور، محاربه و کمک به سرویس های اطلاعاتی کشورهای بیگانه تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.
آمادگی قوه قضائیه برای راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان
مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه آمادگی دارد نسبت به راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان نهادها و دستگاه های کشوری و لشگری اقدام کند.
صفحه  از ۱۱۴۸
logo