** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دولت با‌آزاد‌سازی دیپلمات‌کشورمان در اروپا عزت‌را‌به پاسپورت‌ایرانی بازگرداند/ پرونده اسدالله‌اسدی نمود‌عینی ماهیت بدعهدِ‌اروپا است
کارشناس مسائل‌سیاسی در گفتگو‌با "تیتر1":
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مسئله عدم همکاری اروپا در آزاد سازی دیپلمات بازداشت شده ماهیت اروپا را نشان می دهد که در قضیه ادامه عمل به توافق برجام ، وعده های اروپا نیز قابل استناد نیست و نمی توان به آن دلخوش بود.
تمام مظنونین شناسایی شده در پرونده خاشقچی، با بن‌سلمان مرتبط هستند
نیویورک تایمز:
روزنامه نیویورک تایمز با شناسایی 5 نفر از مظنونین شناسایی شده در پرونده خاشقچی، گزارش داد که آنها با ولی‌عهد سعودی مرتبط هستند.
ماموریت نظافتچی‌ها برای پاکسازی کنسولگری عربستان در استانبول از سرنخ‌های قتل خاشقجی+ تصویر
الجزیره از پاکسازی مقر کنسولگری عربستان در استانبول از سوی گروهی کارگر خدماتی، قبل از ورود بازرسان به این محل خبر داد.
پمپئو وارد عربستان شد
وزیر خارجه آمریکا برای گفتگو با مقامات ریاض درباره پرونده ناپدید شدن روزنامه‌نگار عربستانی منتقد رژیم سعودی وارد عربستان شد.
سناریونویسی مشترک آمریکا و عربستان برای توجیه قتل خاشقجی
ترامپ شب گذشته با طرح این ادعا که ممکن است جمال خاشقجی به دست "نیروهای خودسر" به قتل رسیده باشد، سناریوی جدید خود را برای تبرئه عربستان کلید زد.
کشف شواهدی از قتل خاشقچی در کنسولگری سعودی توسط بازرسان ترکیه
یک منبع در دادستانی ترکیه از کشف شواهدی از قتل جمال خاشقچی از سوی تیم بازرسی این کشور و همچنین شواهدی از دستکاری عمدیِ شواهد و مدارک مربوط به قتل وی در ساختمان کنسولگری سعودی خبر داد.
ضربه مهلک چین به بخش انرژی امریکا
در پی تنش‌های فزاینده تجاری میان واشنگتن و پکن، چین در اقدامی که ضربه‌ای شدید برای بخش انرژی آمریکا محسوب می‌شود، خرید گاز طبیعی مایع را از این کشور متوقف کرد.
تخلیه سفارت ایران در ترکیه تکذیب شد
در پی ادعای بمب گذاری انتحاری در سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکار و تخلیه آن، سخنگوی وزارت امور خارجه این خبر را تکذیب کرد.
خاشقچی؛ نمود دیگری از دیکتاتوری و فساد آل سعود/ عدم انتقاد پذیری آل سعود، عامل خفقان روزنامه نگاران و خبرنگاران عربستانی است
"تیتر1"/ دو محقق و کارشناس سیاسی ترکیه مطرح کردند:
نویسنده و کارشناس مسائل سیاسی اهل ترکیه کشته شدن نویسنده منتقد رژیم سعودی را یک رسوایی بزرگ برای رژیم سعودی عنوان کرد.
تخلیه سفارت ایران در ترکیه به‌سبب هشدار بمب‌گذاری
درپی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر احتمال حمله بمب‌گذاری انتحاری به سفارتخانه ایران در آنکارا، این ساختمان تخلیه شد.
سند محرمانه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی؛ توافق تهران و مسکو، تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران را دور می‌زند
بر اساس یک سند محرمانه وزارت خارجه رژیم اشغال‌گر قدس، توافق نفتی بین ایران و روسیه می تواند تحریم‌های نفتی واشنگتن علیه تهران را دور بزند.
اگر خاشقچی را نکشته‌اند، پس او کجاست؟
وزیر خارجه انگلیس:
وزیر خارجه انگلیس روز یکشنبه بار دیگر از سعودی‌ها خواست با تحقیقات درباره سرنوشت روزنامه‌نگار مفقود عربستانی همکاری کنند.
اگر خاشقچی را نکشته‌اند، پس او کجاست؟
وزیر خارجه انگلیس:
وزیر خارجه انگلیس روز یکشنبه بار دیگر از سعودی‌ها خواست با تحقیقات درباره سرنوشت روزنامه‌نگار مفقود عربستانی همکاری کنند.
انفجار خط لوله نفت در نیجریه با ۲۴ کشته همراه شد
انفجار خط لوله نفت در نیجریه تا کنون ۲۴ نفر را به کام مرگ کشاند.
2000قربانی اندونزیایی در پی  زلزله و سونامی اخیر
بر اساس تازه‌ترین آمار زلزله قدرتمند و سونامی در اندونزی، بیش از دو هزار نفر کشته شده‌اند و از میان ده هزار مجروح، حال دو هزار و پانصد نفر وخیم است.
صفحه  از ۸۵۵
logo