** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
ثمره ۲ سالگی برجام برخلاف شعار و مانورهای سیاسی دولت بود/ ظرفیت داخلی و دیپلماسی قوی خسارت نقض برجام آمریکا را کاهش می دهد
یک کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:
علی قربانی: امروز در آستانه تحلیف دولت دوازدهم و ۲ سالگی برجام شاهد اظهار نظر و اعتراض وزیر امور خارجه به عنوان مسئول دستگاه دیپلماسی و نفر اول برنامه جامع اقدام مشترک در بحث نقض روح و جان برجام هستیم.
دولتمردان بهترین تعریف ها را از ناکامی
یک کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
حمید سلطانی گفت: عدم پایبندی آمریکا به تعهداتش و بسته بودن مسیر بانک ها و بیمه های بین المللی عملا تغییر چندانی را در اقتصاد کشور ایجاد نکرد.
گزینه نظامی زیر میز است!
امروزه با توجه به اقتدار مثال‌زدنی جمهوری اسلامی ایران از یکسو و افول قدرت آمریکا و اروپا و متحدان منطقه‌ای آن از سوی دیگر، بدیهی است که ادعای توسل به «گزینه‌ نظامی» فقط در حد و اندازه یک «لاف گزاف» قابل ارزیابی است
شعارهایی که پس از ۷۰۰ روز حتی به مرز واقعیت هم نزدیک نشد/ پشت پرده لفاظی های اغواگرانه غربی ها،توطئه است
پس از گذشت 2 سال؛
به‌کارگیری ادبیات شکست توسط وزیر امور خارجه کشورمان پس از گذشت۷۰۰روز ازامضای برجام در امریکا ثابت کرد پس از گذشت دو سال ازبرجام هیچ کدام از شعارهای آنها حتی به مرزواقعیت نیز نزدیک نشد.
رویترز: ایران تأسیسات آب سنگین اراک را با دغدغه انتخاباتی تعطیل کرد
دیپلمات‌های غربی مدعی شده‌اند تعطیلی تأسیسات آب سنگین اراک که در گزارش فصلی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به آن اشاره شده با هدف انتخاباتی صورت گرفته است.
بتن ریزی قلب راکتور اراک ضربه علمی و فنی سنگینی بر فناوری هسته ای ایران بود/ تاریخ جنایت انجام شده درباره دانشمندان هسته ای را فراموش نمی کند
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
علی قربانی: از نظر اخلاقی غرب و دست اندرکاران حوزه هسته ای مسئول و پاسخگوی افکار و وجدان عمومی خواهند بود و تاریخ جنایت های انجام شده درباره دانشمندان هسته ای را فراموش نخواهد کرد.
ماجرای بدعهدی انگلیسی‌ها در برجام/ نهایتا برای ۴ سال ذخیره اورانیوم داریم
صالحی در برنامه نگاه یک مطرح کرد؛
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ذخایر اورانیوم ما هنوز به هزار تن نرسیده و مسئله از سوی وزارت امور خارجه در حال پیگیری و این مطالبه ما هنوز پابرجاست.
محصول برجام یک هواپیمای ایرباس شد/ امیدواریم دولت از «انشاء» به «اجرا» برسد/برجام کودک «ناقص الخلقه‌ای» است که باید سال‌ها تیمارش کرد
دکتر زاکانی در نشست خبری «تجربه گران»:
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف آمریکایی درحد اعلا اعتماد کردند گفت: برجام اکنون یک کودک ناقص الخلقه‌ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است.
هنوز شرایط بانک‌های ما به حالت عادی برنگشته/ برجام به هیچ وجه برای مذاکره باز نخواهد شد/ برجام را پاره کنند، آتش می‌زنیم
نشست خبری عراقچی در سالگرد اجرای برجام:
معاون وزیر خارجه با بیان اینکه هنوز شرایط بانک‌های ما به حالت عادی و نرمال برنگشته است، گفت: علت‌های متعددی برای این موضوع وجود دارد که تقریباً هیچ کدام به مسائل برجام مربوط نیست.
پایان افسانه برجام
عهدشکنی و نقض پیمان آمریکایی‌ها و حتی اروپایی‌ها از سوی مسئولان با تجربه و آینده‌نگر نظام بارها تذکر داده شد و حتی فرجام برجام پیش بینی می شد اما متاسفانه پذیرش اشتباهات و دلبستگی به وعده های دروغین، حجابی بین موافقان ایجاد می کرد که اکنون دیگر برای کنار زدن آن مقداری دیر شده است.
پیش‌بینی‌های لازم درصورت نقض برجام شده است/ در حال رصد اوضاع هستیم/ آمریکا سر عقل بیاید
صالحی در جمع خبرنگاران:
رئیس سازمان انرژی اتمی درخصوص واکنش ایران در صورت نقض برجام توسط آمریکایی‌ها گفت: در جلسه‌ای که به ریاست آقای روحانی برای بررسی این موضوع برگزار شد، پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفت.
نامه سرگشاده 8499 نفر از اساتید دانشگاه‌ها به رؤسای قوا درباره صنعت هسته ای
8499 نفر از استادان دانشگاه‌ها در نامه سرگشاده به رؤسای قوا اعلام کردند: قرار بود بدون لغو همه تحریم‌ها هیچ سندی در باب هسته‌ای امضاء نشود. اکنون صنعت هسته‌ای از قابلیت و سودمندی خارج شد و خبری از لغو تحریم‌ها نیست؟
سفر گروهی از ضدانقلاب به اسرائیل بعد از توافق برجام
روزنامه صهیونیستی فاش کرد
یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی مدعی شد که گروهی از ضدانقلاب اندک‌زمانی پس از حصول توافق هسته‌ای ایران و 1+5 به اسرائیل سفر کرده و در کنفرانسی حضور یافته‌اند.
متن کامل گزارش فصلی آمانو درباره اجرای برجام
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در آخرین گزارش خود از فعالیت‌های هسته‌ای ایران، اعلام کرده که این کشور سقف ذخیره اورانیوم با غنای پایین را رعایت کرده و هنوز به سقف موجود برای تولید آب سنگین نرسیده است.
انتقاد سیاستمداران آمریکایی از کلینتون به خاطر اعدام شهرام امیری
در واکنشی دیگر دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکایی در این باره به محکوم کردن هیلاری کلینتو پرداخته و او را مسبب اعدام امیری خطاب کرده است.
صفحه  از ۸۰
logo