** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 24
آغازنصب سانتریفیوژهایIR6/ بازگشت تحریم‌های یکجانبه آمریکا خللی در اهداف ما ایجاد نمی‌کند
صالحی در مراسم روز فناوری هسته‌ای:
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اعلام می‌کنم که بازگشت تحریم‌های یکجانبه آمریکا و گستاخی اخیر آن نتوانسته و نخواهد توانست به عزم جزم ما در پیشبرد اهداف کلان صنعت هسته‌ای خللی وارد کند.
از 114 دستاورد هسته‌ای رونمایی شد
همزمان با سالروز ملی فناوری هسته‌ای، با دستور رئیس جمهور ۱۱۴ دستاورد هسته ای رونمایی شد.
آیا ایران از لیست سیاه FATF تعلیق شده است؟
هرچند در دو سال و نیم اخیر بارها گفته شده که ایران از تیرماه ۹۵ از لیست سیاه FATF تعلیق شده است ولی شواهد متعدد و مهمی وجود دارد که صحت این ادعا را با چالش مواجه می کند.
پالرمو و CFT به نشست اسفند FATF نمی‌رسد
آمریکا تمایل دارد با استفاده از موضوع تمدید شدن یا نشدن تعلیق ایران از لیست سیاه FATF، راهی برای نگه داشتن فضای فشار و عدم قطعیت بر ایران داشته باشد و رسانه های موافق FATF هم نقش ویژه ای در تشدید این فضا دارند.
دولت اسیر یک تعارف سیاسی بزرگ برای خروج از برجام / تصور بازگشت آمریکا به وضعیت برجامی ساده لوحی است/ وقت کشی بازی spv در پازل طراحی آمریکا
کارشناسی روابط بین الملل در گفتگو با "تیتر1" تاکید کرد:
کارشناسی روابط بین الملل: کانال ارتباط مالی spv شکل موقت و غیر ساختارمندی که وجود دارد هر آن و با بروز هر تنش خودساخته ای می تواند تعلیق و یا تعطیل شود، چون تعهد بین المللی قابل تضمینی پشت آن وجود نخواهد داشت.
پشت‌پرده حمله تروریستی چابهار در تحلیل کارشناس روسی
کارشناس مسائل سیاسی روس با اشاره به پروژه ترانزیتی «شمال- جنوب» گفت: اقدام تروریستی در «چابهار» به منافع روسیه نیز ضربه زد.
اگر در اجرای برجام تعلل شود براساس منافع‌مان تصمیم می‌گیریم
عراقچی:
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت تسریع در اجرای تعهدات سایر اعضای برجام و به خصوص اتحادیه اروپا تأکید کرد و گفت: در صورت تعلل در اجرای تعهدات، ایران براساس استقلال و منافع خود تصمیم می‌گیرد.
پاسخ ایران به ادعاهای بی اساس آمریکا، در کنفرانس منع سلاح های شیمیایی
جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای به ادعاهای بی اساس آمریکا درباره تسلیحات شیمیایی واکنش نشان داد.
حمایت قاطبه شورای حکام آژانس از برجام
قاطبه حاضران در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی از برجام حمایت و بر اجرای کامل تعهدات تمامی طرف ها تاکید کردند.
شکست برجام موجب بی اعتباری اروپاست
خرازی در مجمع اروپایی:
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه سازوکارهای چندگانه اروپا با کندی روبرو است و باید هر چه سریع‌تر اجرایی شود، شکست برجام را موجب بی اعتباری اروپا خواند.
آمانو: ایران به تعهدات هسته‌ای خود پایبند است
رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی بار دیگر پایبندی ایران به تعهدات هسته ای خود ذیل برجام را مورد تصدیق قرار داد.
نگاهی به آنچه نتانیاهو با افشاگری‌های دروغین دنبال می‌کند
نگاهی به 30 سال اخیر نشان می‌دهد که نتانیاهو با استفاده از نمایش‌های پوشالی در صدد به دست آوردن حمایت بیشتر واشنگتن و سایر کشورهای غربی از طرح‌های شکست خودره خود بوده است.
دوربین یورونیوز در میان اهالی تورقوزآباد
خبرنگار یک شبکه خبری اروپایی با حضور در محل مورد ادعای نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر وجود انبار هسته‌ای در نزدیک تهران، صحت این ادعا را جویا شد.
ایران خواستار محکومیت تهدید هسته ای رژیم صهیونیستی از سوی سازمان ملل شد
نمایندگی ایران در سازمان ملل طی نامه ای به دبیرکل و شورای امنیت این سازمان تهدید چندی قبل نتانیاهو در کنار تأسیسات هسته‌ای آن رژیم را تهدیدی جدی علیه صلح و امنیت بین المللی خواند.
برای حفظ برجام عزم قاطع داریم
روسیه:
وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای بر «عزم قاطع» این کشور برای حفظ توافق هسته‌ای «برجام» بعد از خروج آمریکا از آن تأکید کرد.
صفحه  از ۹۰
logo