** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
رحمانى فضلى رئيس كميسيون
وزير كشور در اولين جلسه كميسيون خاص امور کلان شهر تهران و سایر کلان شهرها در دولت دوازدهم، با حداكثر آرا به عنوان رياست اين كميسيون انتخاب شد.
بدون تضمین امنیت فردی شهروندان، امنیت در مقیاس اجتماعی آن دست نیافتنی است
نوبهار:
عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه امنیت از ضروری ترین نیازهای انسانی است، گفت: با توجه به انعکاس خوب موجود در منشور، امنیت فقط وجه اجتماعی ندارد، بلکه امنیت فردی و شهروندی هم مهم است.
جلسه سوم اجلاسیه خبرگان رهبری آغاز شد
جلسه سوم اجلاسیه خبرگان صبح چهارشنبه پس ار تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با سخنرانی پیش از دستور نمایندگان آغاز به کار کرد.
اعمال نفوذ برخی از دست‌اندرکاران آموزشگاه‌ها مانع از حذف کنکور
ابطحی :
عضو کمیسیون آموزش مجلس، گفت: اعمال نفوذ دست‌اندرکاران آموزشکاه‌ها مانع حذف کنکور می‌شود.
بررسی نتایج انتخاب رشته کنکور در مجلس
نگهبان سلامی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
آغاز به کار سومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری
فردا؛
سومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری از فردا به ریاست آیت‌الله جنتی آغاز به کار می‌کند.
روحانی درباره بدعهدی‌‌های برجامی آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل موضع‌گیری کند
سروری :
دبیرکل جمعیت رهپویان گفت: روحانی درباره بدعهدی‌های آمریکا در برجام و مسئله میانمار در مجمع عمومی سازمان ملل موضع گیری کند.
وعده‌های رئیس جمهور جنبه عملیاتی ندارد
جوکار :
عضو شورای مرکزی جمنا گفت: بعید است جابجایی وزرا بتواند وعده‌های روحانی را تحقق بخشد و این وعده‌ها هیچگونه جنبه عملیاتی ندارد.
استانداران پیشنهادی پس از بازگشت روحانی به دولت معرفی می شوند
سامانی:
سخنگوی وزارت کشور از ارزیابی عملکرد استانداران هر ٦ ماه خبر داد و گفت: استانداران پیشنهادی پس از بازگشت دکتر روحانی از سازمان ملل به دولت معرفی می شوند.
تشکیل شورایی بالاتر از شورای عالی اصلاح‌طلبان معنا و مفهومی ندارد
تابش:
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با اشاره به برخی اظهارات درباره شکل گیری شورایی بالاتر از این شورا گفت: تشکیل شورایی بالاتر از شورای عالی معنا و مفهومی ندارد.
آمریکایی‌ها از عقلانیت تهی شده‌اند/ برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان به زیان مردم است
رئیس مجلس شورای اسلامی:
علی لاریجانی با بیان اینکه دولت و مجلس عراق با برگزاری همه‌پرسی در اقلیم کردستان مخالف هستند، گفت: دشمنان مردم عراق یک روز به این کشور تروریست می‌فرستند و روز دیگر به دنبال تجزیه این کشور هستند که این اقدامات به زیان مردم است.
استراتژی ما تعامل گسترده با جهان است/ یکی از اهداف سفر رساندن صدای ملت ایران به گوش جهانیان است/ شاهد شرایط دشواری در ارتباط با مظلومان میانمار هستیم
رییس جمهور هنگام ورود به فرودگاه نیویورک:
رییس جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در هفتاد و دومین اجلاس سران کشورهای عضو مجمع عمومی سازمان ملل متحد، عصر یکشنبه به وقت محلی، وارد نیویورک شد.
اجتناب دولت از انتخاب استانداران بومی
دولت در انتخاب استانداران جدید مدیران غیربومی را راهی این شهرها کرد که به جهت ناآشنایی با مسائل استان‌ها باید وقت زیادی تا مسلط شدن این افراد بر امکانات و مشکلات صرف شود.
روحانی روزهای سختی در پیش دارد
یک روزنامه حامی دولت نوشت روحانی روزهای سختی در پیش دارد چون دیگر نمی‌تواند منتقد وضع موجود باشد.
نگاه مشترک اتحادیه اروپا، چین و روسیه بر حفظ برجام/ خوشحالی برخی ها در داخل از سنگ اندازی های آمریکا جای تعجب دارد
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نگاه مشترک اتحادیه اروپا، چین و روسیه بر حفظ و تداوم برجام گفت: دشمنی آمریکا با سنگ اندازی در مسیر اجرای برجام آشکار است اما خوشحالی برخی جایگاه داران در فضای داخل کشور از این سنگ اندازی ها جای تعجب دارد.
صفحه  از ۱۳۵
logo