** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ ها مخالفت کرد
معاون پارلمانی رییس جمهوری اعلام کرد که هیات دولت با طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تعطیلی پنجشنبه‌ ها مخالفت کرد.
کارنامه ضعیف دولت در حوزه مسکن/ تعطیلی مسکن مهر ضرر زیادی را به کشور تحمیل کرد
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کارنامه دولت در بخش مسکن قابل قبول نیست و هیچ اقدام موثری انجام نداده است و با تعطیلی مسکن مهر ضرر زیادی در این عرصه متحمل شدیم.
مقاومت در برابر آمریکا موجب استمرار شکست واشنگتن علیه تهران شد
علی مطهری؛
نماینده تهران در مجلس با تاکید بر شکست آمریکا در سیاست فشار حداکثری علیه ایران گفت: جمهوری اسلامی هم اکنون در موضع برتر قرار داشته و مردم اگر به مقاومت خود ادامه دهند قطعاً این دوره را با پیروزی به پایان خواهیم رساند.
آغاز جلسه علنی مجلس/ سوال از وزیر علوم در دستور کار نمایندگان
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.
ابتکار صلح هرمز؛ راهکاری درون منطقه و برای منطقه
حسن روحانی در نشست امسال مجمع عمومی سازمان ملل «ابتکار صلح هرمز» را ارائه کرد که یک کارشناس غرب آسیا در این باره معتقد است که اگر این طرح عملیاتی شود، بهانه‌ای برای باقی ماندن نیروهای خارجی در خلیج فارس نخواهد بود.
اقدامات ایران در سیاست داخلی آمریکا تاثیرگذار است
روحانی در جلسه هیئت دولت:
رئیس‌جمهور با بیان اینکه اقدام ایران می‌تواند در سیاست داخلی آمریکا تاثیرگذار باشد، گفت: لابی ضد ایرانی توطئه‌ای تهیه کرده بود تا به مردم جهان بگوید ایران آغازگر یک تنش در منطقه است.
مصوبات شورای عالی اشتغال ۹ ماه در انتظار ابلاغ رئیس جمهور
پس از تشکیل شورای عالی اشتغال در د‎‎‌یماه سال گذشته و ۱۲ مصوبه این شورا در حوزه سیاست‌های بازار کار، با وجود گذشت ۹ ماه هنوز مصوبات آن ابلاغ نشده و برنامه‌های اشتغال ۹۸ همچنان بلاتکلیف است.
از تهدید اروپا خبر ندارم/ جزئیات طرح «صلح هرمز» به زودی اعلام می‌شود
سخنگوی وزارت خارجه گفت: جزییات طرح صلح هرمز که از سوی رئیس جمهور در سازمان ملل مطرح شد به زودی به صورت مکتوب اعلام می‌شود.
رئیس جمهور بخشنامه بودجه سال ۹۹ را ابلاغ کرد
رئیس جمهور بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور را در محور‌های «درآمدزایی پایدار، هزینه کردکارا، ثبات در اقتصاد، توسعه و عدالت و اصلاحات نهادی نظام بودجه‌ریزی» ابلاغ کرد.
واکنش آذری جهرمی درباره ۲۰۰لپ‌تاپ هدیه شده وزارت ارتباطات به دولت
در حاشیه جلسه دولت مطرح شد؛
وزیر ارتباطات با بیان اینکه من یادم نمی‌آید که ۲۰۰ لپ تاپ به هیئت دولت داده باشم، گفت: دستور دادم در این مورد گزارشی ارائه شود.
نمایندگان کلیات طرح تشکیل «وزارت تجارت و خدمات بازرگانی» را تصویب کردند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با طرح تشکیل «وزارت تجارت و خدمات بازرگانی» موافقت کردند.
مخالفت نمایندگان با حذف تعطیلی ۸ ربیع الاول
با ۱۱۷ رأی موافق؛
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف تعطیلی ۸ ربیع الاول،شهادت امام حسن عسگری(ع) و آغاز ولایت حضرت ولی عصر (عج) مخالفت کردند.
مجلس از برداشتن گام سوم کاهش تعهدات هسته‌ای حمایت می‌کند/ آمریکا و عربستان در جنگ ناجوانمردانه علیه ملت یمن به بن‌بست رسیده‌اند
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
رئیس مجلس گفت: خانه ملت از تدبیر دولت در برداشتن گام سوم کاهش تعهدات هسته‌ای حمایت می‌کند.
رئیس‌جمهور برای سفر به نیویورک تردید داشت/ نفتکش انگلیسی می‌تواند حرکت کند
سخنگوی دولت:
ربیعی با بیان اینکه حسن روحانی ابتدا برای سفر به نیویورک تردید داشت، گفت: هر چند اقدامات آمریکا این سفر را با مشکل روبرو کرد، اما رئیس‌جمهور طنین صدای ایرانیان را از همان مجمع عمومی سازمان ملل دنبال می‌کند.
تکرار تحریم‌ها به معنای استیصال کامل آمریکایی‌هاست/ ایران به دنبال صلح بلندمدت در منطقه است
روحانی پیش از حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد:
رئیس جمهور گفت: ایران به دنبال صلح بلند مدت در منطقه است، همچنین ایران آمادگی دارد در یک مجمع گفت‌وگو با حضور سازمان ملل شرکت کند.
صفحه  از ۱۷۴
logo