** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پرونده ویژه
تمایلی به مذاکرات با واشنگتن نداریم
ظریف در نشست خبری با وزیر خارجه فنلاند:
وزیر امور خارجه با بیان اینکه ایران تمایلی به مذاکرات با واشنگتن ندارد،گفت: هرگونه میانجیگری باید بر بازگرداندن آمریکا به توافق هسته‌ای متمرکز باشد.
صالحی: جلسه هیات نظارت بر برجام برای گام سوم تشکیل شده است/ سالن مونتاژ سانتریفیوژ‌های جدید و مدرن را ساخته ایم
روایت نقوی حسینی از نشست فراکسیون نمایندگان ولایی؛
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: جلسه هیات نظارت بر برجام دو هفته پیش برای گام سوم تشکیل شده و پیشنهاداتی هم به رئیس جمهور داده شده است.
آمریکا از فرط توهم دچار تناقض‌گویی‌های ابلهانه شده‌ است/ همه مردم ایران را تحریم کنید تا بفهمید حادثه‌ای رخ نمی‌دهد
لاریجانی:
رئیس مجلس گفت: آمریکایی‌ها از فرط توهم دچار تناقض‌گویی‌های ابلهانه شده‌اند؛ از یک طرف می‌گویند ما آماده مذاکره هستیم و از طرفی دیگر وزیر خارجه را تحریم می‌کنند.
مساله اربعین به همه انسان‌های آزادی خواه بر می گردد / امروز دنیا می داند جریان داعش وابسته به چه کسی است
وزیر کشور:
رحمانی فضلی گفت: مساله اربعین مساله شیعه و اهل تسنن و فارس و عرب نیست، بلکه موضوعی است که به همه انسان‌های آزادی خواه بر می گردد.
پاسخ ایران به هر متجاوزی سریع و کوبنده خواهد بود
عراقچی:
معاون سیاسی وزیر خارجه گفت: ایران در تاریخ معاصر خود آغازگر هیچ جنگی نبوده و پس از این هم نخواهد بود، اما در دفاع از خود کمترین تردیدی به خود راه نمی دهد و به هر متجاوزی سریع و کوبنده پاسخ خواهد داد.
دولت با «مصوبه خیالی» از سران قوا تصمیم خود را عملیاتی کرد
اگر روایت نمایندگان از گفته‌های لاریجانی درست باشد، دولت با نسبت دادن یک مصوبه خیالی به یک مرجع عالی یعنی شورای هماهنگی سران قوا، تصمیم قبلی خود مبنی بر انتقال شرکت بازرگانی دولتی به وزارت صمت را عملیاتی کرده است.
روابط تهران - باکو دوستانه و رو به گسترش است
حسن روحانی:
رئیس جمهور، روابط ایران و آذربایجان را دوستانه و رو به گسترش دانست و بر ضرورت تلاش مسئولان دو کشور در جهت توسعه همکاری‌های همه جانبه تهران- باکو تأکید کرد.
ثبات و امنیت آبراه‌های بین‌المللی و سواحل شمال و جنوب و تنگه هرمز خط قرمز ایران است
جهانگیری در نخستین مجمع اقتصادی خزر؛
معاون اول رییس جمهورگفت: حضور قدرت‌های فرامنطقه‌ای تحت هر نام و ائتلافی را خطری بزرگ برای صلح، ثبات و امنیت منطقه می‌دانیم.
خبرنگاران بدون هیچ لکنت زبانی نواقص دولت را بیان کنند/ از تلاش رسانه ملی در حمایت از رونق تولید قدردانی می‌کنم
رئیس جمهور در جمع خبرنگاران:
رئیس جمهور گفت: خبرنگاران اگر نقصی در کار دولت می‌بینند بدون هیچ لکنت زبانی به مردم و ما بگویند، چراکه ما خوشحال می‌شویم.
آمریکا پایه‌های سیاست خود را بر شن‌های روان استوار کرده است/ اگر کسی در تور شناسایی قرار گیرد از فهرست یارانه‌بگیران حذف می‌شود
سخنگوی دولت:
ربیعی گفت: آمریکا پایه‌های سیاست خارجی خود را بر شن‌های روان استوار کرده و با دولت‌های برآمده از ملت و مردم، سرِ خصومت دارد.
تخریب صندوق ملی را متوقف کنید/ برداشت صرفا برای اصلاحات ساختاری
در نامه‌ای به سران سه قوه مطرح شد؛
تعدادی از دانش‌آموختگان دکتری اقتصاد در نامه‌ای به سران قوای کشور خواستار شدند که پول و منابع صندوق توسعه ملی در قبال انجام اصلاحات ساختاری به دستگاه‌ها داده شود.
تحریم ظریف تاثیری بر اقدامات وزارت خارجه نخواهد داشت
بیانیه وزارت خارجه؛
وزرات خارجه تاکید کرد:اعمال تحریم اخیر بر وزیر امور خارجه هیچ تاثیری بر تلاش ها و اقدامات مجموعه وزارت امور خارجه و شخص وزیر امور خارجه نخواهد داشت.
می‌دانم در زندگی مردم فشار وجود دارد/ دشمن از تحریم‌ها پشیمان می‌شود
رئیس جمهور:
تخصیص ۱۵۰ میلیارد تومان برای بیمارستان خصوصی در مراغهرییس جمهور گفت: مردم در این چند ماه برای زندگی عادی سختی و فشار بوده و هست، اما در عین حال سر فرود نیاورده و سختی را به جان خریده اند و می‌دانند تمامی مسئولان تلاش خود را به کار گرفته اند.
روحانی وارد تبریز شد
رئیس جمهور در ادامه سفرهای خود به استان‌های کشور دقایقی پیش وارد تبریز شد.
روحانی خطاب به مکرون: هرچه زمان بگذرد بازگشت به نقطه اول برای ایران و اروپا سخت‌ تر می‌شود
حسن روحانی خطاب به رییس‌جمهور فرانسه گفت: هرچه زمان بگذرد و گام‌‌های بعدی در کاهش تعهدات برجامی توسط ایران به انجام برسد، بازگشت به نقطه اول برای ایران و اروپا سخت‌تر خواهد شد.
صفحه  از ۱۶۹
logo