** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 21
رتبه یک آزمون دکتری دندانپزشکی ۹۷ :
رتبه یک آزمون دکتری دندانپزشکی ۹۷ با تأکید بر اینکه متأسفانه بیشتر افراد غیرپزشک جامعه گمان می‌کنند، پول فقط در پزشکی و دندان‌پزشکی به میزان فراوانی به دست می‌آید، ادامه داد: واقعیت این است که در شرایط فعلی جامعه با انتخاب این شغل مانند گذشته نمی‌توان زندگی بسیار مرفهی را فراهم کرد و تنها می‌توان یک زندگی معمولی را فراهم آورد.
تدوین سند راهبردی برای اولین بار در دانشگاه پیام نور/افزایش جذب دانشجو در سال جاری
رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد
رئیس دانشگاه پیام نور از تدوین سند راهبردی این دانشگاه برای اولین بار خبر داد و افزود: دانشگاه پیام نور از ابتدای تاسیس تاکنون فاقد سند راهبردی مصوب بود که با همراهی صاحبنظران و اعضای هیات علمی این دانشگاه توانستیم این سند را تدوین نماییم.
حذف کنکور تا ۱۰ سال آینده غیرممکن است
رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی:
رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: فکر می کنم حذف کنکور تا ۱۰ سال دیگر هم غیرممکن باشد. مردم ما تصور می کنند بهترین مغزها باید به سمت رشته تجربی بروند.
تغییرات یکساله بازار کار
جمعیت شاغل فارغ‌التحصیل طی یکسال گذشته، با رشد ۹۶ هزار نفری به بیش از یک میلیون و۳۱۳ هزار و ۳۹۰ نفر افزایش پیدا کرد؛ همچنین بیکاری جوانان ۱۵ تا ۲۹ساله بیش از ۵۸ هزار و ۵۰۰ نفر رشد داشته است.
برنامه زمان‌بندی آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸
ثبت‌نام داوطلبان برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) از ششم آذرماه آغاز می‌شود.
اثر سوابق تحصیلی در کنکور ٩٨
بر اساس مصوبه چهاردهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، سوابق تحصیلی متقاضیان ورود به دانشگاه‌ها از طریق آزمون در سال ٩٨ با حداکثر ۳۰ درصد تأثیر مثبت درنظر گرفته می‌شود.
تمدید مهلت ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
مهلت ثبت نام برای متقاضیان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (نوبت نوزدهم) تا شنبه ۱۲ آبان تمدید شد.
نتایج دوره های بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج دوره های بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) سال ۹۷ اعلام شد.اعلام نتایج دوره های بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد
آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد
داوطلبان دوره‌های کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تا پایان امروز برای ثبت‌نام مهلت دارند.
اعلام اسامی ۵ دانشگاه و مرکز آموزش عالی غیرمجاز
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اسامی پنج دانشگاه، مرکز و پردیسی که فعالیت غیر مجاز در حوزه آموزش عالی داشتند را اعلام کرد.
اعلام نتایج کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه خبرداد.
نتایج کنکور ارشد پزشکی اعلام شد
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۷ خبر داد و گفت: بیش از ۶ هزار نفر در این دوره قبول شدند.
همه آنچه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد باید بدانند
جزئیات نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی و مدارک لازم برای ثبت‌نام در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
آغاز ثبت نام قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد از شنبه
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره‌های کارشناسی ارشد سال ۹۷ این دانشگاه از ۳۱ شهریورماه آغاز می‌شود.
اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد
اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره‌های کارشناسی ارشد ۹۷ اعلام شد.
صفحه  از ۱۰۵
logo