** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
يکشنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۶ - 2017 March 26
افزایش آمار داوطلبان کنکور دکتری
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آمار داوطلبان آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ گفت: آمار شرکت کنندگان در سال ۹۶ این آزمون، نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.
حمایت وزارت علوم از دانشگاههای مجری طرح دانشگاه عاری از دخانیات
مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم درباره میزان مصرف دخانیات توسط دانشجویان در دانشگاه‌های دولتی افزود: مصرف دخانیات در دانشگاه های دولتی ۷ و ۸ دهم درصد دانشجویان است.
انتشار جدیدترین فهرست منابع سوالات کنکور ۹۶
جدیدترین فهرست منابع سوالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ به علاوه حذفیات منابع منتشر شد. داوطلبان باید با توجه به این حذفیات، منابع را مطالعه کنند.
آغاز مهلت مجدد نام نویسی آزمون سراسری ۹۶ از امروز
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبانی که موفق به نام نویسی در آزمون سراسری نشدند از امروز تا چهارشنبه 18 اسفندماه مهلت دارند برای این کار به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
توکلی مطرح کرد:
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح جزئیات آماری آزمون دکتری سال ۹۶، گفت:‌۲۳۰ هزار و ۵۴۶ داوطلب برای شرکت در آزمون دکتری، کارت ورود به جلسه دریافت کردند.
امشب پایان فرصت مجدد ثبت نام در کنکور ارشد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فرصت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ ساعت ۲۴ امشب سوم اسفند پایان می یابد و داوطلبان می توانند با ثبت نام اطلاعات خود را نیز ویرایش کنند.
آغاز توزیع کارت آزمون دکتری 96 از امروز
کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌متمرکز) سال 1396 از امروز سه‌شنبه سوم اسفند توزیع می‌شود.
فرداشب آخرین فرصت ثبت‌نام در کنکور ۹۶
تاکنون بیش از ۷۸۶ هزار نفر در کنکور سراسری سال ۹۶ شرکت کرده‌اند و داوطلبان تا فردا شب فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
مهلت ثبت نام در آزمون سراسری تمدید شد
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام آزمون سراسری سال 96 تا اول اسفند خبر داد.
نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد
نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد95( ویژه فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی) دانشگاه آزاد و رتبه‌های اول و دوم مقطع کارشناسی شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد 95 دانشگاه آزاد اعلام شد.
جذب دانشجویان منع شده از تحصیل در آمریکا در دانشگاه خوارزمی
در واکنش به تصمیم خصمانه ی دولت آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور اسلامی، دانشگاه خوارزمی آمادگی خود را برای پذیرش دانشجویان منع شده از ادامه ی تحصیل در کشور آمریکا، اعلام کرد.
راه مقابله با فتنه گران ولایت محوری است/ در سنگر فکری و سیاسی دانشگاه همانند عمار ها در مقابل اقدامات دشمن مقابله خواهیم نمود
یادداشت دانشجویی/
مطمئن باشید روز نهم دی حجت بر همه تمام کرده و با اتکای به ایمان که رمز ماندگاری انقلاب است ما عاشقان ولایت در مقابل ترفندها و افکار و اقدامات دشمن در سنگرهای فکری و سیاسی همانند دانشگاه مثل مالک اشترها، مختارها و عمارها مقابله خواهیم نمود و راه مقابله با فتنه گران ولایت محوری است که اصل مورد نظر همه ی مردم است.
همایش از خیابان های تهران تا وین در دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی برگزار می شود
به مناسبت 9 دی؛
به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی همایش از خیابان های تهران تا وین با حضور دبیر شورای رسانه سازمان بسیج دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان پردیس حکیم فردوسی برگزار می شود.
نام نویسی آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری 96دانشگاه آزاد آغاز شد
ثبت نام در آزمون دوره های تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال 1396 دانشگاه آزاد آغاز شد.
نحوه ثبت‌نام در آزمون ورودی دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۶ اعلام شد
شرایط، ضوابط، زمان و نحوه ثبت‌نام در آزمون ورودی دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۶ اعلام شد
صفحه  از ۸۸
logo