** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
مدارس کشور ۳۱ فروردین تعطیل نیست
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش خبر تعطیلی مدارس در روز شنبه (۳۱ فروردین) را رد کرد.
تست هایی که سبب طلاق زن و شوهر‌ می‌شود
تست‌های فضای مجازی پرسش‌نامه‌هایی بی پایه و اساسی هستند که تنها جنبه سرگرم کننده دارند.
آیا مشمولانی که صافی کف پا دارند از سربازی معاف می‌شوند؟
درباره تعلق گرفتن معافیت صاف بودن کف پا بیشتر بدانید.
فرزندان
یک کارشناس و مشاور خانواده با بیان اینکه جهان از سال 2هزار با پدیده "نسل هزاره" روبه‌رو شده است، گفت: فرزندان "نسل هزاره" براساس فضای مجازی ادبیات خاصی را برای خود طراحی کرده‌اند که همین مسئله باعث شکاف بین نسلی شده است، لذا توصیه می‌شود نسل گذشته با بهره‌گیری از ادبیات فضای مجازی، زبان نسل هزاره را بیاموزد.
با
در گفتگو با "تیتریک" مطرح شد؛
یک روانشناس کودک و نوجوان گفت: برای رفع مشکل کمرویی کودک نه تنها باید انتقاد و امر‌و‌نهی را حذف کنیم بلکه به عنوان والدین آگاه احساس «نگرانی» کودکمان را که پشت کمرویی او پنهان شده می‌بینیم. او را از این نگرانی آگاه می‌کنیم و با آن همدلی می‌کنیم.
تاثیر کلمه های
در گفتگو با "تیتریک" مطرح شد؛
یک روانشناس کودک و نوجوان گفت: یک روانشناس کودک و نوجوان گفت:به میزانی که فرزندتان را از کاری نهی کنید و "نکن" و "نباید" بگویید در حقیقت به صورت ناخودآگاه رفتار بد او را تقویت می‌کنید. به علاوه هیچ کار خوبی به او نیاموختید.
توصیه‌های بهداشتی برای نگهداری ماهی قرمز
توصیه می‌شود کودکان، افراد مسن و افرادی که از سیستم ایمنی پایینی برخوردار هستند از تماس با ماهی قرمز پرهیز کنند.
این شماره تلفن مهم را فراموش نکنید
در ایران برای کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی، برنامه مداخلات اورژانس اجتماعی اجرا می‌شود.
فراخوان مشمولان به خدمت سربازی در اسفند ماه
سازمان وظیفه عمومی ناجا تمامی مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم را در اسفند ماه سال ۹۷، به خدمت سربازی فراخواند.
پرطرفدارترین اسام دختر و پسر سال ۹۷
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره پرطرفدارترین اسامی سال ۹۷ اظهار کرد: از آغاز سال جاری تاکنون، امیرعلی و فاطمه از اسامی پرطرفدار ایرانیان برای پسران و دختران بوده است.
آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار شد
آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در 128 شهر کشور و 262 حوزه امتحانی برگزار شد.
دختردارها حتما بخوانند
شما به عنوان یک پدر، برای نزدیک شدن به دختر خود و برقراری رابطه صمیمی با او، باید کار‌هایی را انجام دهید که تعدادی از آنها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
چگونگی استخدام مشمولان وظیفه در دستگاه‌های دولتی
بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی، در رابطه با امکان استخدام در دستگاه‌های دولتی سوالاتی دارند، که در این گزارش به تعدادی از آن‌ها پاسخ خواهیم داد.
تعیین و تکلیف افزایش حقوق کارگران در سال98
تعیین و تکلیف افزایش حقوق کارگران تنها با تصویب در شورای عالی کار انجام می‌پذیرد که در نهایت این مبلغ به تصویب هیأت دولت نیز خواهد رسید تا اجرایی شود.
یک روانشناس فرهنگی، شخصیت‌شناسی پروفایل در جامعه ایرانی را بسیار پیچیده می‌داند و می‌گوید: برخی افراد میلیاردها تومان هزینه می‌کنند تا خودشان را متفاوت از آنچه هستند نشان دهند.
صفحه  از ۳۹۰
logo