** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
شمشیر دولبه‌ رفتار با کودکان کار/ محبت عاطفی جایگزین بی تفاوتی
معضل کودکان کار و خیابان، سال های سال است که مورد توجه سیاستگزاران حوزه اجتماعی، مدیران خدمات رفاه و همچنین فعالان اجتماعی در سازمان های مردم نهاد است.
پیشنهاد شیطانی زن همسایه هنگام دیدن فیلم مستهجن
یک روز زن همسایه از من خواست که دیش ماهواره اش را تنظیم کنم. او 25 سال داشت و به تازگی طلاق گرفته بود. بعد از تنظیم ماهواره مرا به تماشای فیلم مستهجن دعوت کرد و …
آزمون استخدامی در وزارت نفت
وزیر نفت از برگزاری دو آزمون استخدامی در این وزارتخانه طی سال جاری خبر داد و گفت که مجموعا مجوز استخدام ۲۶۰۰ تا ۲۸۰۰ نفر گرفته شده است.
کوپن دریافت سهمیه تریاک برای معتادین + عکس
بعد از ۴۰ سال قرار است دوباره بین معتادین مواد مخدر بصورت قانونى تقسیم شود، تا از این طریق زنجیر ارتباط معتادین، ساقى ها و قاچاقچى ها قطع شود.
اجرایی شدن دوباره قانون قبل از انقلاب در کشور
قانون جدید ماده مخدر دولتی دارای پیشینه قدیمی است و نخستین بار پیش از انقلاب اجرایی شده است.
پزشکان باید حج عمره به جای آورند
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: پزشکان مرکز پزشکی حج و زیارت باید به جای حج تمتع، حج عمره انجام دهند تا فرصت برای خدمتگزاری داشته باشند.
شرایط تعویض موتور خودرو
رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا گفت: تعویض موتور خودرو بدون مجوز پلیس ممنوع بوده و در قانون برای مالکان خودرو جریمه پیش بینی شده است.
خبری که خانواده مریم میرزاخانی را به دردسر انداخت
در روزهای گذشته، برخی رسانه ها، موضوع احتمال ترور بیولوژیک «مریم میرزاخانی» را مطرح کردند و در این باره به انتشار اطلاعاتی پرداختند که جز ناراحت کردن خانواده مرحومه میرزاخانی و ارائه اطلاعاتی نادرست به جامعه حاصل دیگری نداشت.
چگونگی استفاده از موبایل باید به نوجوانان آموزش داده شود
ایمان نژاد تاکید کرد: والدین باید به فرزندان خود بیاموزند تا از دادن هرگونه اطلاعات شخصی و خانوادگی از طریق تلفن همراه خود به دیگران خودداری کنند و در مورد افراد سودجو و فرصت‌طلب هم به ‌روشنی در مورد آنان صحبت شود.
نصب دوربین‌های جدید در خروجی بزرگراه‌ها
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزئیات نصب دوربین‌های ثبت تخلف جناغی در خروجی بزرگراه‌های پایتخت را تشریح کرد.
قصه تلخ ازدواج پسر 7 ساله خوزستانی + عکس
ماجرای جشن دامادی صالح پسربچه 7 ساله ایذه‌ای یکی از اتفاق‌های شیرین روزهای داغ اهواز بود. روزهایی که آفتاب با بی‌رحمی هرچه تمام بر تن خسته این شهر می‌تابید.
ازدواج با عشق خیابانی کار را به خیانت کشاند
از خدمت سربازی که آمدم روزی نگاه های جذاب دختری زیبا مرا میخکوب کرد. در یک نگاه عاشق «شیما» شده بودم و ساعت های زیادی را در کوچه قدم می زدم تا یک بار دیگر از نگاهش سیراب شوم.
اشک های دادستان و ناگفته هایی از قتل
دادستان پارس آباد نیزهمزمان با افشای رازقتل فجیع «آتنا» کوچولو، روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد. چراکه او صرفنظر از اینکه دادستان است، پدر هم هست و آتنا را نیزمانند دخترش می‌داند.
اظهارنظر مدیر بهداشت در خصوص ترور بیولوژیکی مریم میرزاخانی
مدیرکل بهداشت و درمان سازمان پدافند‌ غیرعامل‌ در خصوص احتمال ترور بیولوژیکی دانشمند ایرانی توضیحاتی داد.
اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: طرح ضربتی اعطای وام ازدواج از اوایل مرداد تا پایان شهریور ماه اجرا می‌شود.
صفحه  از ۳۴۳
logo