** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
جمعه ۰۲ تير ۱۳۹۶ - 2017 June 23
راز شگفت‌انگیز همسران خوشبخت
40 درصد از شادترین زوج ها، راز خوشبختی شان را ارتباط صحیح عنوان کردند و مطلوب ترین بخش از زندگی شان را -حتی بیش از دوستی و محبت و روابط زن و شوهری - گفتگو می دانستند.
آسیب اعتیاد گریبانگیر جامعه است نه فرد/ دعوت ازسازمانهای غیر دولتی
ایجاد و تقویت سازمان های غیر دولتی و نهادهای مردمی برای جلوگیری و پیشگیری از اعتیاد از مهم ترین ماموریت های دفتر توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر به حساب می آید.
تجمیع مدارک هویتی/ حذف شناسنامه ها چند مرحله ای است
کارت هوشمند ملی جایگزین اکثر مدارک هویتی که امروزه برای احراز هویت و شناسایی در دسترس افراد است می شوند.
در برابر کار غلط کودک او را تنبیه نکنید
از زور آزمایی و لجبازی با کودک بپرهیزید زیرا هیچ کاری مخرب تر و بی فایده تر از لجبازی نیست، بهتر است مشکل را با کودک خود در میان بگذارید تا همکاری بیشتری با شما داشته باشد.
فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها در تیر ماه ۱۳۹۶
سازمان وظیفه عمومی، تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۶ هستند را به خدمت سربازی فراخواند.
شکست؛ اولین ضربه به زندگی شخص فضول
افراد فضول باید با مراجعه به روانشناس در جهت ترک این رفتار اقدام کنند چراکه اولین ضربه به زندگی شخص فضول وارد می شود و در زندگی شکست می خورد.
برای تشویق به غذا خوردن کودک به او وعده و وعید ندهید
در شرایطی که کودک تمایلی به خوردن غذا ندارد هرگز نباید با وعده وعید او را به این کار تشویق نکنید زیرا کودک می آموزد که همیشه خوردن غذا باید در گرو تحقق خواسته هایش باشد.
بیش از هزار نفر متقاضی فرزندخواندگی در کشور/ مجوز واگذاری فرزند به زنان مجرد داده شد
رئیس سازمان بهزیستی کشور:
در حال حاضر ۱۶۰۰ نفر متقاضی فرزندخواندگی در کشور است که سیاست ما این است در اسرع وقت کودکان را به این افراد واگذار کنیم و طبق تسهیلاتی که در قانون فرزندخواندگی ایجاد شده حتی.
ماجرای لو رفتن سؤالات امتحانات نهایی/پاسخ آموزش و پرورش
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، گفت: حراست وزارتخانه با همکاری پلیس فتا در حال پیگیری ادعاهای مطرح شده لو رفتن سؤالات امتحانات نهایی هستند.
شک، آفت بزرگ زندگی/ سفره دل خود را پیش خانواده باز نکنید
مشکوک شدن به همسر در زندگی مشترک یک آفت بزرگ محسوب می شود و موجب فروپاشی زندگی مشترک زوجین می‌شود.
فراخوان سازمان وظیفه عمومی ناجا به مشمولان سرباز معلم در تیر ماه ۱۳۹۶
سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:تمام مشمولان طرح سرباز معلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه ۱۳۹۶ دریافت کرده اند، برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.
تاثیر رنگ های شاد در کنترل رفتارهای پرخاشگرانه کودک
توجه به جنس، رنگ و اندازه پرده یکی از مهم ترین یخش های دکوراسیون اتاق کودک است،چرا که اهمیت به دکوراسیون اتاق ، بر سلامت جسم و روان کودک تاثیر بسزایی دارد.
تفاوت وابستگی و دلبستگی/ وابسته بودن به همسر؛ آفت زندگی مشترک است
دلبستگی احساس امنیت، صمیمت و تعلق معنا می شود اما وابستگی نوعی احساس نا امنی و حس تملک است.
نقش روزه در کاهش آسیب های اجتماعی/ رمضان ماه بیداری وجدان آدمی
روزه عبادتی است که فرد را از انجام برخی رفتارهای ناشایست دور می‌کند و در ماه رمضان گرایش به انجام گناه و رفتارهای بزهکارانه به حداقل می‌رسد.
اپلیکیشن دریافت سوابق بیمه‌ای در هفته تامین اجتماعی رونمایی می شود
سازمان تامین اجتماعی اپلیکیشنی طراحی کرده است که با نصب این اپلیکیشن روی گوشی تلفن همراه می توان از آخرین واریزی حق بیمه و ثبت و مشاهده سوابق مطلع شد.
صفحه  از ۳۳۷
logo