** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
شهدای ورزشکار الگوی ورزشی و دینی جوانان هستند
در دیدار با خانواده های شهدای ورزشکار نظرآباد مطرح شد؛
کولیوند دردیدار با خانواده های معظم شهدای ورزشکار گفت: شهدای ورزشکار امروز الگوی ورزشی و دینی جوانان هستند و امروز جوانان ورزشکار با تاسی از آنان در میدان مسابقه و زندگی گام برمیدارند و نقش خانواده های معظم شهدا و صبر وبردباری آنان در شناختن شهدا بی بدیل است.
شرکتهای نظرآبادی نیروی بومی جذب کنند/ کارگران بومی چی توز به خط تولید برمی گردند
رئیس کمیسیون کارگری شهرستان نظرآباد:
رئیس کمیسیون کارگری شهرستان نظرآباد گفت:تاکید مسئولین استانی و شهرستانی به شرکتهای تازه تاسیس در این استان جذب نیروهای بومی است که همین مساله می تواند هم برای کارجویان شهرستانی و استانی مفید باشد.
مراکز اجتماع درمان مدار جایگزین کمپ ترک اعتیاد می شود
مدیرکل بهزیستی البرز:
مدیرکل بهزیستی البرز گفت:رویکرد جدید سازمان بهزیستی این هست که علاوه بر مراکز قدیمی که به نام کمپ مراکز جدیدی بنام مراکز اجتماع درمان مدار افتتاح کند.
شهردار نظرآباد باید راه درآمدزایی را بشناسد
یادداشت/
شهردار نظرآباد باید بتواند مدیریت اقتصادی قوی برخوردار باشد ، زیرا شهرداری سازمانی است با هزینه های بسیار و بودجه محدود و شهردار نظرآباد باید راه های درآمد زایی را بررسی و به بهترین نحو ممکن از آنها استفاده کند .
اولین باشگاه خصوصی پینت بال نظرآباد افتتاح می شود
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد گفت: با تلاش بخش خصوصی شهرستان نظرآباد به زمین ورزش مفرح و مهیج پینت بال مجهز شده و علاقه مندان می توانند برای ورزش و سرگرمی به این مکان مراجعه کنند.
بهداشت استخرهای شنا در نظرآباد نظارت شود/ وضعیت برخی استخرها در شان مردم نیست
یاداشت ؛
این روزها با توجه به فصل گرما استفاده از استخرهای شنا توسط مردم نظرآباد شدت گرفته اما متاسفانه در برخی از استخرهای شنا در شهرستان نظرآباد شاهد عدم بهداشت مناسب هستیم.
اسکیت نوپای نظرآباد نیاز به تقویت تیم های پایه دارد
رییس هیات اسکیت نظرآباد گفت:تیم نوپای اسکیت شهرستان نظرآباد به منظور تقویت و ایجاد انگیزه به مسابقات استان تهران در شهر قدس اعزام شد . اسکیت نوپای نظرآباد نیاز به تقویت تیم های پایه دارد.
دود حاصل از آتش سوزی بقایای محصولات کشاورزی در چشم مردم نظرآباد
هر ساله پس از برداشت محصولات زراعی کشاورزان شهرستان بنا به سنت اشتباه اقدام به آتش زدن کاه و کلش باقی مانده جهت آماده سازی برای کشت دوم می نمایند .
ایجاد نمایشگاه ها نقطه عطف حمایت از تولید کنندگان داخلی است/ کالاهای با کیفیت داخلی مناسب تر از کالاهای خارجی است
معاون فرماندار نظرآباد در حاشیه نمایشگاه تولیدات داخلی و شرکت های صنعتی:
معاون فرماندار نظرآباد در بازدید از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی این شهرستان گفت: ایجاد نمایشگاه های حمایت از تولیدکنندگان نقطه عطف حمایت از تولیدکنندگان داخلی است و یکی از اهداف این نمایشگاه ها معرفی کالای داخلی با کیفیت است که مناسب تر از اجناس خارجی بی کیفیت است.
غنی سازی اوقات فراغت بانوان از عناصر تحکیم خانواده است
در جلسه نواب هیأت های ورزشی نظرآباد مطرح شد؛
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد در جلسه با نواب رؤسای هیأت های ورزشی نظرآباد گفت: غنی سازی اوقات فراغت بانوان از عناصر تحکیم بنیان خانواده است.
نمایشگاه حمایت از تولید داخلی در نظرآباد افتتاح شد+تصاویر
دومین نمایشگاه حمایت از تولید داخلی و شرکتهای صنعتی شهرستان نظرآباد با بیش از ۲۰ غرفه عرضه تولیدات داخلی از جمله پوشاک، تولیدات ادوات کشاورزی، مواد خوراکی ، صنایع چوبی و مواد آرایشی و بهداشتی افتتاح شد.
نوید شمس قهرمان جایزه بزرگ تنیس نظرآباد شد
رئیس هیأت تنیس روی میز نظرآباد:
نوید شمس نابغه تنیس روی میز کشور بار دیگر درخشید و این بار در مسابقات جایزه بزرگ تنیس روی میز البرز قهرمان شد.
جمع آوری بچه های کار در کلانشهرها آنها را به نظرآباد کشانده است
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری نظرآباد:
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نظرآباد گفت: افزایش تعداد بچه های کار در سطح شهرستان نظرآباد از نتایج اجرایی شدن طرح جمع آوری این کودکان در کلان شهرهای کرج و تهران است
نمایشگاه توانمندی واحدهای صنعتی نظرآباد برگزار می شود
رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان نظرآباد:
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت نظرآباد گفت:گفت:نمایشگاه توانمندی واحدهای صنعتی شهرستان نظرآباد در شهرک فخرایران (جنب مسجد اتوبان) از امروز شنبه ۱۰ تیرماه به مدت ده روز برپا می شود و مردم می توانند با حضور خود از تولیدکنندگان بومی حمایت کنند.
همایش پیاده روی خانوادگی در نظرآباد برگزار شد+تصاویر
بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛
صبح امروز جمعه نهم تیر ماه ۹۶ با حضور جمعی از ورزشکاران و خانواده ها همایش پیاده روی خانوادگی در پارک شهر این شهرستان برگزار شد..
صفحه  از ۷۰
logo