** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان نظرآباد اعلام شد
از سوی فرماندار نظرآباد؛
صادقی فرماندار نظرآبادگفت:هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است با یادگاران هشت سال دفاع مقدس و خانواده های معزز و معظم شهدا مسئولین شهرستان دیدار داشته باشند و طبق هماهنگی با بنیاد شهید و امورایثارگرن دیدار با این عزیان را خواهیم داشت.
جزئیات پرونده تخلف مالی اعضای شورای شهر نظرآباد/ ۳ نفر از اعضای شورای شهر و شهردار منتخب این شهر بازداشت هستند
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد از دریافت رشوه اعضای شورای شهر خبر داد؛
قیومی گفت: پرونده تخلف مالی اعضای شورای شهر نظرآباد در دست بررسی و تا چند روزآینده این افراد در بازداشت می مانند.
نمایش «عهد جاودان» در نظرآباد اجرا می شود
نمایش عهدجاودان به نویسندگی وکارگردانی مهدی فتحی با موضوع عید غدیر از 16 تا 18 شهریور ماه در نظرآباد اجرا می شود.
مشکلات فنی پل راه آهن شهر نظرآباد همچنان باقی است
یادداشت/
پل روگذر ریل راه آهن ورودی شهرستان نظرآباد که قرار بود از سوی راه آهن کشور اصلاح شود بعد از گذشت یکسال از شروع پروژه علاوه برآنکه در مقاطعی با تعطیلی و اختلافاتی میان مسئولین شهری و شرکت راه آهن همراه بود و بطول انجامید مشکلاتی نیز از لحاظ مهندسی پروژه وجود دارد که به سادگی نمی توان از آنان گذشت.
اقامتگاههای برون گردی باهدف توسعه گردشگری و اشتغال ایجاد می شود
معاون گردشگری البرز:
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گفت: اکنون دو اقامتگاه برون گردی در البرز به بهره برداری رسیده و تا پایان سال ۹۶ به طور حتم این اقامتگاه ها درالبرز دورقمی خواهند شد بدلیل اینکه یکی از پایه ها و محورهای توسعه گری استان طبیعت گردی است که با هدف ایجاد اشتغال و توسعه ی گردشگری پایدار ما به این هدف نائل خواهیم شد.
جشنواره فرهنگی ورزشی ولایت در نظرآباد افتتاح شد+عکس
بمناسبت هفته ولایت؛
عصر دیروز سه شنبه ۷ شهریور ۹۶ با حضور مسئولین شهرستانی و ورزشکاران جشنواره فرهنگی ورزشی ولایت بمناسبت هفته ولایت در روستای بختیار بخش تنکمان شهرستان نظرآباد افتتاح شد.
تخصص و تجربه در امور شهری ،اقتصادی و پاکدستی از مولفه های انتخاب شهردار نظرآباد بود
رییس شورای شهر نظرآباد:
عباسی گفت:اعضای شورای اسلامی شهر نظرآباد سید ناصر حسینی که شغل اصلی وی معلمی است و از فرهنگیان خوشنام شهرستان نظرآباد است و نزدیک به ۲۰ سال در کار فرهنگی و اقتصادی حضور فعال داشته است را پس از بررسی های متعدد به عنوان شهردار جدید نظرآباد به وزارت کشور معرفی کردند.
سرپرست شهرداری نظرآباد بومی است/ شورای شهر نظرآباد تصمیم مردمی بگیرد
یادداشت؛
پس از مدتها کش و قوس و جلسات متعدد و گمانه زنی های مختلف سرپرستی شهرداری نظرآباد را به محمدرضا روزبهی یکی از مدیران شهری بومی شهرستان نظرآباد سپرد تا بارقه های امید بار دیگر در این شهرستان زنده شده و مردم پس از مدتها شاهد این نکته باشند که شهردار شهر نظرآباد درآینده بومی خواهد بود.
ورزش کارکنان نظرآباد تقویت می شود
سرپرست اداره ورزش و جوانان نظرآباد:
دهقانی پور گفت:ورزش کارکنان باید جدی گرفته شود و تقویت فعالیت های ورزشی در دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها و بخشداری ها در دستور کار مدیران شهرستانی قرار گیرد.
۳پروژه ورزشی نظرآباد در هفته دولت افتتاح می شود
سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد گفت:۳پروژه ورزشی در بخش تنکمان شهرستان نظرآباد و در هفته دولت آماده بهره برداری است.
نخاله های ساختمانی در نظرآباد ساماندهی نمی شود
هنگامی که در برخی از جاده های منتهی به شهر نظرآباد تردد می کنیم گاهی به کوهی از نخاله های ساختمانی برخورد می کنیم که در جاده ها و زمین های اطراف تخلیه شده و صحنه جالبی در نظر مسافران و افراد در گذر باقی نمی گذارد.
مدیریت بحران در نظرآباد گرفتار کمبودهاست
یادداشت/
شهرستان نظرآباد نیز با توجه به قرار گیری در دامنه جنوبی رشته کوه های البرز و مجاورت با برخی گسل های زمینی ، پتانسیل رخداد مخاطرات طبیعی را داراست. لذا مقابله با مخاطرات در شهرستان نظرآباد نیازمند ترسیم و تنظیم سند و طرح مدیریت بحران است.
شهرستان نظرآباد ۳۰ سمن فرهنگی اجتماعی فعال دارد
مسئول فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان نظرآباد:
مسئول فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان نظرآباد گفت: ۳۰ سمن فعال و علاقمند در شهرستان نظرآباد مشغول همکاری با ااداره ورزش و جوانان هستند که تاکنون همکاری خوبی در راستای ارتقای بخش های مختلف داشته اند و اقدامات موثری را در سطوح اجتماعی و فرهنگی انجام داده اند.
بزرگترین خطوط تولید قطعات بتونی سبک کشور در نظرآباد افتتاح می شود
مدیر شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع و معادن کوثر:
مدیر شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع و معادن کوثر گفت : این کارخانه فاز اول از از پروژه های توسعه ی صنایع و معادن کوثر است و این پروژه یکی از بزرگترین خطوط تولید قطعات بتونی سبک کشور و بروزترین خطی است که تا بحال در خاورمیانه راه اندازی شده است.
ساختمان ادارات مناسب سازی نشده برای معلولین نظرآباد مجوز پایان کار نمی گیرند
رئیس اداره بهزیستی اعلام کرد:
رئیس اداره بهزیستی نظرآباد: به توافق رسیده ایم که ساختمان ادارات در حال ساخت و همچنین بانک ها زمانی مجوز پایان کار بگیرند که برای معلولین مناسب سازی شده باشد.
صفحه  از ۷۲
logo