** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 September 17
ممنوعیت راه اندازی قلیان سرا در پارک‌ های کرج
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: اغلب دکه‌ های فعال در پارک‌ های کرج حریم مشخص شده خود را رعایت نمی‌ کنند و با اتصال برخی مصنوعات باعث زشت شدن چهره پارک‌ها می‌ شوند.
دولت به جای پرداختن به حضور زنان در ورزشگاه به معیشت مردم رسیدگی کند/ شفافیت رای نمایندگان مرز بین کاندیدای اصلح و غیر اصلح است
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه؛
آیت الله حسینی همدانی گفت: 6 ماه از سالی که به نام رونق تولید است گذشته و لازم است دستگاه های متولی اقدامات خود را در این زمینه ارائه دهند و اعلام کنند چه سنگی را از جلوی پای تولید کننده برداشته اند؟ البته اگر مسائل حاشیه ای، انتخاباتی و حضور زنان در ورزشگاه ها که جلسات هیات دولت را به خود اختصاص می دهد، زمانی برای رسیدگی به معیشت مردم بگذارد.
احراز الکترونیکی داوطلبان نمایندگی مجلس در البرز
"تیتر1"/
فرماندار شهرستان کرج گفت: صلاحیت داوطلبان نمایندگان مجلس به صورت الکترونیکی احراز می‌ شود.
دستگیری قاتل 22 ساله در پارک تنیس کرج
"تیتر1"/
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: قاتل 22 ساله ای که به دلیل مسائل شخصی دوست 19 ساله خود را به قتل رسانده بود، در کمتر از 10 ساعت دستگیر شد.
پایگاه مرکزی کرج برای اهدای خون عزاداران حسینی فعال شد
"تیتر1"/
محمدرضا مهدی‌ زاده گفت: در تاسوعا و عاشورای حسینی شاهد مراجعه تعداد زیادی از شهروندان به پایگاه‌ های انتقال خون برای اهدای خون هستیم.
ممنوعیت تردد خودرو در دسته های عزاداریِ تاسوعا و عاشورای کرج
"تیتر1"/
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج از اعمال محدودیت‌ های ترافیکی در معابرو خیابان‌ های اصلی شهر در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) خبر داد.
سقوط خودرو به دره در کرج سه مصدوم و یک کشته داد
"تیتر1"/
رییس سازمان آتش نشانی شهرداری کرج گفت: سقوط خودرو داخل دره سه مصدوم و یک کشته برجای گذاشت.
گفتمان عاشورایی بینی استکبار و ظلم را به خاک مالید/ باید در گام سوم برجام سایت فوردو را از تحقیقاتی به صنعتی مبدل کرد
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه؛
آیت الله حسینی همدانی گفت: عده ای دانسته و نادانسته توان ایران را در گام سوم کم نکنند و دشمن را امیدوار نکنند که ایران از برجام بیرون نمی رود و غنی سازی را 20 درصد نمی کند، بهترین اقدام در گام سوم فعال کردن سایت غنی سازی فوردو برای تولید اورانیوم مورد نیاز است.
برخورد با قطار، جوان 21 ساله کرجی را به کام مرگ برد
"تیتر1"/
بر اثر برخورد جوان 21 ساله با قطار باری در گرمدره کرج عابر پیاده جان خود را از دست داد.
مذاکره با دولت فعلی امریکا سم مضاعف است/ آقای روحانی 6 سال برای شفافیت اداری و مبارزه با فساد چه کردید؟
"تیتر1"/ امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه؛
آیت الله حسینی همدانی گفت: شما که لرزیدن دل مدیران را می بینید و بر نمی تابید چگونه تکانه های شدید اقتصادی بر زندگی توده مردم را توجه نمی کنید و برای آنها اقدام عاجلی ندارید؟ مگر دستگاه قضا کسی غیر از متخلف را گرفته است؟ این که ناراحتی ندارد.
عاملان حذف صفحات سپاه در شبکه های اجتماعی سر در آخور آمریکا دارند/ رشد آمار جرائم اینترنتی نگران کننده است
"تیتر1"/ وزیر سابق ارتباطات در کرج:
رضا تقی پور گفت: امروز تاسف برانگیزترین مسئله برای متولیان فضای مجازی در کشور این است که حذف صفحات سپاه و شهدا در شبکه های اجتماعی به دست شرکتی رقم می خورد که سر در آخور آمریکا دارد.
بودجه دولتی جوابگوی تولید دارو نیست/ از جوجه یک روزه تا غذا وارداتی است
"تیتر1"/ معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در کرج؛
سورنا ستاری گفت: درباره وضعیت غذا در کشور نگرانی هایی وجود دارد زیرا متاسفانه با خطوط مونتاژی که برای ایران تعریف شده است از جوجه یک روزه تا غذا وارداتی است.
برکسورف؛ دارویی که دست 11 کشور را مقابل ایران دراز کرد/ برای اولین بار در ایران، تولید ملی باعث کاهش
"تیتر1"/ مدیر عامل شرکت دانش بنیان تکزیما در کرج:
احمد عاصمی نیا گفت: 5 داروی استفاده شده در داخل این دارو کاهش کشش ریه نوزادان را به همراه خواهد داشت و تاکنون برای ساخت آن 15 میلیارد تومان هزینه شده است.
تذکر جدی امام جمعه کرج درباره بکارگیری محکومین سیاسی در شهرداری های البرز/ سامانه موشکی باور 373 نفسِ مستکبرین را در سینه خفه می کند
"تیتر1"/ در خطبه های نماز جمعه مطرح شد؛
آیت الله حسینی همدانی گفت: افراد مسئله دار، محکومین دادگاه ها و مجرمین سیاسی و کسانی که دستگاه های امنیتی درباره انها تامل دارند در شهرداری های البرز به کار گرفته نشود.
رسم ابرار، انفاقی که جامعه را از آفات اجتماعی مصون می کند/ احیاء سنت های الهی در گرو تاسی از سیره اهل بیت (ع) است
امام جمعه مهرشهر کرج در گفتگو با "تیتر1":
حجت الاسلام یدالله رضایی گفت: انفاق یک احساس متعالی است که در فطرت بشریت وجود دارد و باید شکوفا شود در نتیجه اگر همانند اعتکاف به یک فرهنگ جاری و متداول تبدیل شود نقش موثری در اعتلای فرهنگ جامعه خواهد داشت.
صفحه  از ۴۲۲
logo