** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
قابلیت تبدیل
گپ و گفتی با آقای قلم اقیانوسه و مخترع نوعی خط؛
ناصر پزشکی هنرمند البرزی، گفت: خط اختراعی من در جایگاه ادبی قرآن ورود کرده است و از آنجا که تلفیقی از مینیاتور، نقاشی و خطاطی است آن را مینی خطاشی نامیده ایم. این خط ترکیب شده با ریاضی و اشکال هندسی است و حاصل 20 سال تلاش و اجتهاد من به عشق هنرهایی که آموخته بودم.
خودروی تاکسی زیرپل گوهردشت کرج در آتش سوخت + تصاویر
ظهرامروز؛
ظهر امروزخودروی تاکسی پژو ۴۰۵ که در حال مسافرکشی در زیر پل سه راه گوهردشت کرج بود به یکباره دچارنقص فنی و آتش سوزی شد و در آتش سوخت.
فضای مجازی عامل کاهش نرخ مطالعه/ شهریار شعر ایران را معنایی دیگر بخشید
گفتگو با شاعر البرزی به مناسبت روز شعر و ادب فارسی:
داوود کوچکی گفت: امروز زبان شعر یکی از مهمترین ارکان موفقیت آن است و هرچه به زبان معیار نزدیکتر بوده ارتباطش با مخاطب برقرار میشود ، استاد شهریار با زبان ساده و صمیمی توانسته جای خود را در شاعران جوان البرز نیز باز کند.
اختتامیه شعر هجو «رقص شمشیر جاهلی» در کرج برگزار می شود
با حضور شاعران برجسته کشوری آئین اختتامیه نخستین فراخوان کشوری شعر «رقص شمشیر جاهلی» با موضوع هجو دنیای وارونه امروز در شهر کرج برگزار می شود.
نمي توان بوسيله هنر كسب درآمد كرد/ هنر نقاشی رمز جوانی من در 78 سالگی است
پزشک هنرمند البرزی:
دکتر حسین رهبر گفت: هنر نقاشی را نمی توان به عنوان یک شغل انتخاب کرد زیرا درآمد حاصل از آن گذران یک زندگی نیست.
مربی البرزی نماینده ایران در کلاسهای دوستاره بوکس هندوستان شد
محمد حسین قنبر پور دبیر هیات بوکس استان البرز و مربی تیم هاسی بوکس استان البرز از تشکیل کلاس های بین المللی دو ستاره بوکس خبر داد.
هفتمین جشنواره تئاتر استان البرز افتتاح شد + تصاویر
هفتمین جشنواره تئاتر استان البرز عصر شنبه 25 شهریور با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان افتتاح شد.
تئاتر بهترین و زیباترین نماد دموکراسی در هر کشوری/ تئاتر برنامه جدی آموزش و پرورش البرز قرار خواهد شد
در افتتاحیه هفتیمن جشنواره تئاتر استان البرز مطرح شد:
جمال جنانی گفت:تمام کارشناسان علوم اجتماعی اعتقاد دارند هر جامعه ای که تئاتر پویایی داشته باشد دموکراسی در آن نهادینه شده است.
اطلاع رسانی مردمی نمایشگاه بسیار ضعیف بود/ کم لطفی‌ها نسبت به کتاب در البرز ادامه دارد/ کتاب در سبد فرهنگی خانوار قرار گیرد
نگاهی به روند برگزاری هشتمین نمایشگاه کتاب البرز:
یک شهروند البرزی گفت:قشر کتابخوان در استان البرز بسیار کم است استقبال از نمایشگاه خیلی ضعیف بود و مردم استان البرز نسبت به کتاب کم لطفی می کنند.
شهرداری کرج درباره چک‌های بی‌محل توضیح دهد
در جلسه شورای شهر مطرح شد؛
در دهمین جلسه شورای شهر کرج، مباحثی از قبیل صدور چک‌های بی‌محل، تسویه‌حساب‌های شخصی، به‌کارگیری بازنشستگان در بدنه شهرداری کرج مطرح و موردبررسی قرار گرفت.
ظروف نذری های محرم دوستدار سلامت مردم و محیط زیست باشد
کارشناس بهداشت علوم پزشکی البرز:
مهندس شایگان گفت: آنچه که اهمیت دارد این است که باید در محرم به دو نکته توجه کنیم که یکی موضوع سلامت و یکی موضوع محیط زیست هست و ظروفی که بعنوان ظروف یکبار مصرف استفاده میشوند ظروف پلاستیکی هست که هم تاثیر روی سلامت مردم دارد و هم از نظر محیط زیستی تجزیه ناپذیر است و آثار زیانباری را روی محیط زیست دارد.
همایش خادمان حسینی در گرمدره کرج/ تصاویر
روز شنبه در آستانه آغاز ماه محرم همایش خادمان حسینی در مسجدصاحب الزمان (عج) کوهک گرمدره برگزار شد.
مشارکت دانش آموزان و اولیای آنان در جشن عاطفه ها چشمگیر بود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز :
محمدی فرد گفت: تلاش کردیم در جشن عاطفه ها از ظرفیت های دانش آموزی هم از قبیل اتحادیه و انجمن های اسلامی استفاده کنیم که موجب ترویج روحیه خیرخواهی و فرهنگ خیرخواهی میان دانش آموزان خواهد شد و این اقدام بازخورد خوبی برای استان البرز داشت و مشارکت دانش آموزان و اولیای آنان در البرز چشمگیر بود.
البرز کهن در پارک شهید چمران کرج خودنمایی می کند+تصاویر
نمایشگاه البرز کهن این ایام در پارک شهید چمران کرج با حضور تولیدکنندگان و هنرمندان البرزی با عرضه مستقیم صنابع دستی و تولیدات محلی مخصوص روستاهای استان میزبان مردم استان البرز است.
غرفه کتاب دفاع مقدس؛ غرفه ای غریب اما جامع در هشتمین نمایشگاه کتاب البرز
حاشیه نوشت یک خبرنگار از نمایشگاه کتاب البرز؛
غرفه انتشارات بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان البرز تنها غرفه نمایشگاه کتاب البرز است که به عرضه کتاب های این حوزه پرداخته و فضا سازی داخل آن نیز به نوعی است که ضرب المثل اینجا هم فال است و هم تماشا را تداعی می کند.
صفحه  از ۳۲۶
logo