** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
آغاز راهپیمایی بزرگ البرز نشینان در روز قدس عزیز تا ساعتی دیگر
"تیتر1"/ لحظه به لحظه با روز قدس در البرز؛
اهمیت برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در برهه کنونی زمان با توجه به رویکرد غرب به مساله فلسطین و جهان اسلام و هم پیمانانشان در خاورمیانه بر هیچ مسلمانی پوشیده نیست.
اقدامات جزیره ای مسئولان، عامل فعالیت مافیای دستفروشی در کرج!/ مشاغل کاذب کوچه بازاری؛ نمود عینی ناکار آمدی اقتصاد است
به مناسبت یکم تیر ماه روز ملی اصناف؛
این روزها دستفروشی بخشی از اقتصاد کوچه بازاری ایرانی تلقی می شود، شغل کاذبی که خارج از عرف ارائه کالا و خدمات و خارج از حیطه حمایتی و نظارتی دولت فعالیت می‌ کند.
البرز پایلوت اجرای طرح پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانش آموزان در کشور شد/ ورود ۸۹ هزار پرونده به شوراهای حل اختلاف البرز
در نشست خبری دادگستری استان البرز مطرح شد؛
در راستای اجرای طرح نماد ” نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان” در البرز بین ۹ دستگاه سند همکاری شکل گرفت.
به ۵٠٣ هزار پرونده قضایی البرز در سال ۹۵ رسیدگی شد/ فقدان کمپ های ماده ۱۶ عامل فراوانی سرقت در البرز
رئیس دادگستری استان البرز خبر داد؛
احمد فاضلیان: در زمنیه سرقت رتبه ۴ کشور را داریم و این مهم به واسطه نداشتن کمپ های ماده ۱۶ در استان البرز در راستای نگهداری معتادین متجاهر است.
"تیتر1"/
اهمیت برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در برهه کنونی زمان با توجه به رویکرد غرب به مساله فلسطین و جهان اسلام و هم پیمانانشان در خاورمیانه بر هیچ مسلمانی پوشیده نیست.
اولين جلسه پايش بهبانها در خصوص اجراي طرح كاج در واحدهاي توليدي استان البرزدر سالجاري برگزار گرديد
در اداره كل تعاون،كارورفاه اجتماعي استان البرز؛
اولين جلسه پايش بهبانها در خصوص اجراي طرح ملی استقرار مداخلات پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید( كاج )در واحدهاي توليدي استان البرز برگزار گرديد.
امروز سنگر ایران در سوریه و فلسطین تعریف می شود/ ریشه ی تروریست در خاورمیانه وهابیت و آل سعود است
امام جمعه شهرستان فردیس:
حجت الاسلام ایمانی: مرزهای ما تنها مرزهای جغرافیایی اطراف کشورنیستند، امروز سنگر ما در سوریه ، یمن ،عراق ، فلسطین و لبنان تعریف می شود اگر در این مناطق شکست بخوریم در داخل کشور امنیت نخواهیم داشت .
رویای سلطه عربستان بر خاورمیانه با «دیپلماسی دلار»/ تنها ناجی امت اسلام رهبری واحد است‌
رئیس ستاد قدس و انتفاضه استان البرز مطرح کرد؛
حجت الاسلام روحی یزدی: متاسفانه جامعه اسلامی ما به لحاظ فقدان رهبری واحد از بصیرت لازم برخوردار نیست چرا که کشورهایی به نام، اسلامی هستند اما در مقام عمل دستورات اسلام را نادیده می گیرند.
از سازمان امور مالیاتی گله داریم/ پیشکسوتان اصناف تقدیر می شوند
نائب رئیس اتاق اصناف البرز در گفت و گو با "تیتر1":
نائب رئیس اتاق اصناف البرز: امسال در ماه مبارک رمضان بازار بسیار متعادلی داشتیم و به جز موارد بسیار خاص ما بحث افزایش قیمت نداشتیم.
"تیتر1"/ مسائل دینی وفرهنگی نیازمنداعتبار؛
ماه رمضان همیشه فرصتی برای پاکسازی روح و جسم و استحکام عقاید و تفکرات دینی بوده و هست اما نکته ای که امروزه شاهد آن هستیم کمرنگ شدن گرایش جوانان به امور دینی و اعتقادی اسلامی منجمله «امر روزه داری ونماز» است که ریشه در بسیاری عوامل دارد و چنانچه چاره ای بر آن اندیشیده نشود بر آینده و نسل های بعد تاثیر ناخوشایندی خواهد داشت.
تراکم ۱۰ برابری جمعیت عامل تغییرات اکولوژیک البرز/ مرکز پایش مشترک زیست‌ محیطی در البرز تشکیل می شود
رئیس سازمان محیط زیست در کرج؛
معصومه ابتکار: با توجه به تراکم ۱۰ برابری جمعیت استان البرز رد پای تغییرات اکولوژیک و تأثیر فعالیت‌ های ناشی از محیط‌ زیست مشاهده می شود.
وزارت ارشاد در تراز ملی به البرز توجه کند/ فرهنگ نباید جولانگاه بازی عناصر سیاسی باشد/ علی خیلدار؛ مردی از جنس ایثار و شهادت مدیر کل ارشاد البرز شد
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ارشاد استان البرز با حضور مسئولین استانی و کشوری، هنرمندان، اصحاب رسانه و فرهیختگان این عرصه برگزار شد.
جذب ۱۵۰ هزار کارورز در بازار کار کشور/ بسته رونق تولید و اشتغال در البرز تدوین می شود
معاون استاندار البرز مطرح کرد؛
عبدالله کامکار: هدف طرح کارورزی افزایش جذب و اشتغال دانش آموختگان از طریق مهارت و تجربه برای ورود به بازار کار و ایجاد انگیزه برای کارآفرینی است.
"تیتر1"/ رنجی که حاشیه نشینان در کرج می برند؛
کمبودمدرسه وفضای سبز،جای خالی داروخانه شبانه روزی،حضورعلنی اراذل واوباش وموادفروشان، فقرفرهنگی و مشکلات ناشی از ساخت وسازهای غیراصولی نمونه ای از مشکلات اهالی حسن آباد است که با آنها عجین شده اند.
ثمره ساخت آزاد راه تهران – شمال کاهش ۵ کیلومتری مسیر کرج – چالوس است/ سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری شرکت کره ای در آزاد راه تهران – شمال
استاندار البرز در حاشیه بازدید معاون اول ریاست جمهور از پروژه آزاد راه تهران – شمال:
سید حمید طهایی: با راه اندازی قطعه دو آزادراه تهران – شمال طول مسیر جاده کنونی کرج – چالوس حدود پنج کیلومتر کوتاهتر خواهد شد.
صفحه  از ۱۰۵۱
logo