** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 27
بر مبنایِ ارزیابی هایِ شیوعِ جغرافیایی، کرونا همه گیر نیست/ سقوط بازارهای سهام جهان/ بهبود بیمار 83 ساله آمریکایی/ داروهای ایدز و تامیفلو برای درمان Covid-19
بین الملل "تیتر1"/
مسئولان بهداشت و درمان هنوز شیوع بیماری کروناویروس را همه گیر نمی دانند. علاوه بر شرکت گیلید، شرکت های داروسازی غول جهان مانند جانسون و جانسون و گلکسواسمیت کلین نیز بر روی واکسن این ویروس کار می کنند.
افشای توافق هسته ای پنهانی انگلیس و آمریکا/ مردم انگلیس دولت خود را سگ دست آموز واشنگتن خواندند
بین الملل "تیتر1"/
انگلیس های خشمگین پس از افشای سهوی اینکه انگلیس بی سر و صدا توافق تسلیحات هسته ای با آمریکا را امضاء و از گفتگوهای عمومی جلوگیری کرده، دولت خود را به سگ دست آموز شدنِ واشنگتن متهم کرده اند.
ترامپ یک ننگ بین المللی است/ طرفداران تو گوسفند هستند/ این بیمارگونه ترین توئیتی است که تاکنون پُست کرده ای
بین الملل "تیتر1"/ واکنش کاربران به توئیت مضحک ترامپ؛
دونالد ترامپ با بازتوئیت کردن فیلم حماسی و عجیب بالیوود در مورد سفر آتی خود به هند که سوار بر اسب شده و با انبوهی از دشمنان می جنگد، دنبال کنندگان خود را غافلگیر کرد.
غرب باید از بی توجهی به سوریه شرمنده باشد/ آمادگی در برابر کرونا و بی میلی برای نجات جان غیرنظامیان سوری
بین الملل "تیتر1"/ فعال حقوق بشر انگلیسی می نویسد؛
مدیر گروه پزشکان زیر آتش نوشت که بمب های بشکه ای در بازارها و دیگر مناطق غیر نظامی سوریه فرود می آیند و بسیاری از کشورهای غربی در برابر این مصیبت سکوت اختیار کرده اند.
تهدید وحشتناک سلامت عمومی در آمریکا/ آماده سازی جوامع آمریکایی در برابر کرونا
بین الملل "تیتر1"/
مرکز کنترل و پیشگیری بیماری با تأیید 34 مورد بیماری کروناویروس در آمریکا برای همه گیری بسیار ممکن و حتی محتمل آماده می شود.
رویترز: رهبر ایران گفت رأی دادن یک وظیفه شرعی است/ سی ان ان: ایرانی ها در میان روزهای سخت در داخل و خارج از کشور در انتخابات پارلمانی حضور یافتند
بین الملل "تیتر1"/ بازتاب حضور مردم ایران در انتخابات مجلس در رسانه های غربی؛
رسانه های غربی با اعلام تنش های به وجود آمده طی روزهای اخیر بین ایران و آمریکا بر سر ترور سردار قاسم سلیمانی و سقوط هواپیمای اوکراینی از حضور مردم در این انتخابات تعجب کرده اند.
آمریکا توسط اراذل قاتل اداره می شود/ مرگ رابطه واشنگتن و عربستان با ریاست جمهوری سندرز!/ ترامپ سپری میان عربستان و سنای آمریکا
بین الملل "تیتر1"/
دونالد ترامپ ممکن است متحد قابل اعتمادی برای عربستان سعودی باشد، اما اگر برنی سندرز پیروز انتخابات ریاست جمهوری 2020 شود، روابط میان ریاض و واشنگتن به سرعت تغییر می کند.
گران ترین هزینه اینترنت جهان برای آفریقایی ها است
بین الملل "تیتر1"/
مصرف کنندگان اینترنت در کشورهای آفریقایی بالاترین نرخ های جهان را برای دسترسی به اینترنت پرداخت می کنند. اتحادیه اینترنت مقرون به صرفه در تلاش است تا مردم آفریقا را به اینترنت ارزان تر برساند.
مرگ قطعی بنیانگذار ویکی لیکس در صورت استرداد به آمریکا/ نقض حقوق روزنامه نگاران در کشور مدعی آزادی بیان
بین الملل "تیتر1"/
"جان شیپتون" پدر "جولیان آسانژ" بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس گفت که مطمئن است پسرش در صورت استرداد به آمریکا در زندان خواهد مرد.
شرایط جهنمی کارگران انگلیسی/ صرف میلیون ها دلار برای امن جلوه دادن انبارهای شرکت آمازون
بین الملل "تیتر1"/
آمازون میلیون ها دلار صرف کمپین های روابط عمومی می کند تا مردم را ترغیب کند که انبارهای آن مکان های خوبی برای کار هستند. اما حقایقی که وجود دارد نشان می دهد که اوضاع در حال بدتر شدن است.
امارات متحده عربی بستر پولشویی جهان/ بهشت مفسدان و جنایتکاران در کشورهای خلیج فارس
بین الملل "تیتر1"/
امارات متحده عربی همچنان به نقش برجسته خود در عملیات پولشویی جهانی که توسط شبکه های جنایی سازمان یافته و افراد فاسد انجام می شود، ادامه می دهد.
روزِ کاخِ سفیدِ فاسد و اشغالگر مبارک!/ تو مانند من مالیات می پردازی؟/ اقدامات خیانت آمیز ترامپ در کتاب های تاریخ ثبت خواهد شد
بین الملل "تیتر1"/ واکنش کاربران آمریکایی به توئیت ترامپ؛
توئیت ترامپ که به منظور تبریک روز رئیس جمهور منتشر شده بود مانند همیشه جنجال آفرین شد و واکنش کاربران آمریکایی را در پی داشت.
ایران خواستار اثبات اتهامات آمریکا در مورد حملات به آرامکو شد
بین الملل "تیتر1"/
ایران در حالی خواستار اثبات ادعاهای آمریکا در مورد حملات اخیر به آرامکو شده که هیچ شواهدی وجود ندارد و عملا اتهامات آمریکا علیه این کشور بی پایه و اساس بوده و هیچکدام از آنها به اثبات نرسیده است.
سازمان ملل خواستار خاتمه دادن به خشونت علیه کودکان روهینگیا شد/ سوء استفاده های هولناک از کودکان مناطق جنگی در میانمار
بین الملل "تیتر1"/
کودکان مناطق جنگی در معرض سوء استفاده های هولناکی مانند؛ تخلفات جنسی، آدم ربایی، استخدام به عنوان سربازانِ کودک یا استثمار به عنوان قاصد قرار گرفته اند.
عدم دخالت ملکه انگلیس در پرونده سیاسی آسانژ/ عواقب وحشتناکِ استرداد رئیس خبرگزاری افشاگر به آمریکا
بین الملل "تیتر1"/
بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس در صورت استرداد به آمریکا در معرض خطر واقعی نقض جدی حقوق بشر از جمله؛ شکنجه و دیگر رفتارهای وحشیانه، غیر انسانی یا تحقیر آمیز قرار می گیرد.
صفحه  از ۳۶۳
logo