** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
سه‌شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
اصغر فرهادی رسما
اصغر فرهادی در یک سخنرانی کوتاه هفتادمین دوره فستیوال بین المللی فیلم کن را رسما افتتاح کرد.
مدیر شبکه ماهواره ای
سعید کریمیان، شب گذشته با اصابت 27 گلوله به قتل رسید.
مهلت انتخاب رشته دانشگاه/آخرین مهلت قابل تمدید نیست
مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه ساعت ۲۴ امشب مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری به پایان می‌رسد، بر عدم تمدید مهلت انتخاب رشته تأکید کرد.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته! این 10 توصیه را بخوانید
توصیه می‌شود 20 درصد انتخاب‌های اول را برای رشته‌های ایده‌آل و مورد علاقه تان بگذارید و دقت کنید که عجولانه، احساسی و از روی اجبار انتخاب رشته نکنید.
امکان انتخاب رشته کنکوری‌های غایب
رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز رقابت یک میلیون و ۸۳ هزار و ۵۷۱ داوطلب از صبح امروز از امکان انتخاب رشته داوطلبان غایب در آزمون خبر داد.
مصادیق تخلف در کنکور 92 اعلام شد
سازمان سنجش مصادیق تخلف در کنکور سراسری سال 92 را به همراه جزئیات جریمه ها برای متخلفان تشریح کرد.
آغاز توزیع کارت کنکور سراسری از فردا
کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 92 از فردا در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می شود.
زمان توزیع کارت کنکوری‌ها؟
مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد: توزیع کارت داوطلبان کنکور سراسری ۹۲ از روز یکشنبه دوم تیرماه به صورت الکترونیکی آغاز می‌شود.
اطلاعاتی در مورد کنکور سال 92
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: داوطلبانی که دارای گواهینامه دوره پیش دانشگاهی علوم و معارف اسلامی هستند، باید علاوه بر این دفترچه به 20 سوال درس اصول و عقاید فقه در دفترچه شماره سه در مدت 30 دقیقه پاسخ دهند.
حذف نمره زیر10 از کارنامه دانشجویان/ اخذ شهریه برای گذراندن درس افتاده
به گفته دبیر شورای برنامه ریزی آموزش عالی، آیین نامه بازنگری شده مقاطع کاردانی و کارشناسی پس از تایید وزیر علوم به دانشگاهها ابلاغ شد که در این آیین نامه دانشجو باید در صورت اخذ مجدد درس افتاده شهریه پرداخت کند.
مداد مرده‌اي كه پس از كاشت، گياه مي‌شود
تيمي از طراحان يك محصول ابتكاري، موفق به توليد نوعي مداد جديد شده‌اند كه در انتهاي خود، يك دانه گياه داشته و مي‌توان پس از اتمام مداد، آن را كاشت.
logo