** شما میتوانید سوژه های خبری، گزارشات محلی، مقالات و دلنوشته های خود را از طریق فرم "تماس با ما" و یا ایمیل news@titre1.ir با ما در میان بگذارید.. طرح سوژه از شما، پیگیری از تیتر1 **       
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 05
اشتغال ۴۰ زن بی سرپرست در منطقه ای که ۲۸۰ خانواده زیر خط فقر دارد/ ارتزاق ۴۰۰ خُرمدشتی از تولید روزانه ۷ هزار البسه پزشکی مدیر کارگاه تولیدی ولایت کمالشهر کرج در گفتگو با "تیتر۱":

اشتغال ۴۰ زن بی سرپرست در منطقه ای که ۲۸۰ خانواده زیر خط فقر دارد/ ارتزاق ۴۰۰ خُرمدشتی از تولید روزانه ۷ هزار البسه پزشکی

رضا موسیوند گفت: کارگاه ولایت را با ۲ میلیارد تومان سرمایه راه اندازی کرده ام، نیازی به سود کارگاه ندارم و همین که ۴۰۰ از این مجموعه تولیدی ارتزاق می کنند، مزد خودم راگرفته ام.
تیتر روز
روحانی می‌خواهد با FATF کار سیاسی کند/ هزینه تحریم را بیشتر نکنیم
عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران اظهارات رئیس‌جمهور درباره FATF را یک گفتار سیاسی دانست و گفت: هدف روحانی از شفافیت برای غربی‌ها یک کار سیاسی است تا سوءمدیریت‌ها و کمبودهایش را جبران کند.
درخت بکاریم یا نکاریم؟ به مناسبت روز درختکاری؛
فرهنگ درختکاری از جمله فرهنگ مورد حمایت بسیاری مردم است اما رفته رفته چیزهایی پیش می بینیم که با خود این سوال را می پرسیم بالاخره درخت بکاریم یا نکاریم؟
ایران چه مقدار واکسن کرونا وارد کرده است/ واردات واکسن از دو کشور
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تا کنون ۵۷۰ هزار دوز واکسن کرونا از دو کشور وارد ایران شده است.
۵ توصیه غذایی برای افرادی که دورکاری می‌کنند
متخصصان کلمبیایی به افرادی که در همه گیری کرونا از خانه مشغول کار هستند چند توصیه غذایی کرده اند.
پرسپولیس نیازی به مغانلو نداشت/ جذب مدافع اضطراری است
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه استراتژی این تیم در بازی با سایپا خطرناک بود، گفت: به نظرم پرسپولیس نیازی به جذب شهریار مغانلو نداشت.
کرونا ۳۳ بیمار را در البرز بستری کرد/ یک بیمار فوت شد "تیتر۱"/
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۳ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
هراس آشکار رژیم صهیونیستی از قدرت ایران بین الملل "تیتر1"/
معاون رئیس موساد: موقعیت امروز ما بدتر از زمان توافق هسته ای 2015 است. ایران حتی برای لحظه ای گسترش قدرت خود در منطقه را متوقف نکرده است.
شرکت های دانش بنیان پس از رفع تحریم ها نباید به حاشیه بروند/ کیفی سازی آموزش عالی لازمه توسعه فناوری در کشور "تیتر۱"/ وزیر علوم در کرج؛
منصور غلامی گفت: شرکت ‌های دانش بنیانی که امروز در تمامی مشکلات کشور را همراهی کرده اند نباید بعد از رفع تحریم‌ ها تحث تاثیر جریان واردات و تجارت از بین بروند.
مقایسه تعداد تلفات روزانه کروناویروس با بیماری های مختلف در جهان بین الملل "تیتر1"/
در اینجا تعداد تلفات روزانه بر اثر کروناویروس با بیماری های مختلف در جهان با مقایسه می کنیم.
خشکیدگی در کمین ۳۰۰ هزار نهال درخت در نظرآباد/ اقدام برای پلمب ۶۰۰ چاه، اراضی کشاورزان را نابود می کند "تیتر۱"/ نماینده مردم نظرآباد در مجلس؛
علی حدادی گفت: در حالی که نظرآباد زمینه در توسعه کشاورزی و برداشت و تولید گندم رتبه استان تهران را دارد، امروز زمین های کشاورزی آن با مشکل جدی آب مواجه هستند.
حمله یهودیان افراطی به خانه های فلسطینیان بین الملل "تیتر1"/
گروهی از یهودیان افراطی به عنوان بخشی از جنایاتِ نفرت‌محور با پرتاب سنگ به خودروها و خانه های روستایی فلسطینیان در کرانه باختری حمله می کنند.
اتهام زنی رژیم صهیونیستی به ایران بین الملل "تیتر1"/
سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در پی حمله به کشتی باری صهیونیستی در خلیج عمان یک نامه شکایت رسمی به شورای امنیت سازمان ملل تسلیم کرد و رژیم ایران را در مورد این حمله مورد مقصر دانست.
اخبار برگزیده
logo